Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik velem, gondolom...

Mi történik velem, gondolom ez nem teljesen normális?

Figyelt kérdés

pár héttel ezelött kezdődőtt. Olyan mintha az érzelmek kezdenének eltünni belőlem.

nagyon fura érzés vagy inkább nem érzés. Olyan mintha lennék is meg nem is.

mosolygok ha kell, mert úgy kívánja meg a szituáció.

nevetek is ha kell, de nem érzem ezeket.

régen éreztem őket.

régen sokszor voltam szomorú, meg sírtam is olyankor. Most meg semmi, csak úgy vagyok.

mi bajom lehet?



2017. máj. 24. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tini vagy? Hormonok? Iskolában itt az év vége, a nagy hajrá, nem tanultál sokat, nem vagy kimerülve? Vannak barátaid, jársz szórakozni, ahol fel tudsz töltődni? Szedsz valamilyen új gyógyszert bármilyen problémára, ami hangulatingadozást okozhat?
2017. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem szoktam nagyon tanulni, max a beadandókat megcsinálom.

nem járok el nagyon itthonról.

vannak barátoknak nevezett ismerőseim.

nem szedek gyógyszert.


16/L

2017. máj. 24. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Kepzeld, nekem ovodoban a napocska volt a jelem, es olyan voltam mint a napsugar gyerekkent, allandoan nevettem es fenyt vittem masok eletebe a boldogsagommal, minden rosszat pozitivan lattam, pedig akkor minden rosszabb volt mint most.


Kesobb olyan lettem mint a sotet ej, es hold, csendben voltam a sotetben, sosem voltak erzeseim,se mimikaim, az elet megtort. En csak azert szoktam nevetni, hogy az emberek ne kerdezzek meg tolem allandoan, hogy mi a bajom.

Rengeteget sirtam es ma mar nem is tudok, mar nincsenek konnyeim.

En sem erzek semmit. :) Udv a klubban.

2017. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami kivalto oka. Mikor voltal utoljara boldog? En sajnos alapbol nem vagyok erzelgos tipusu ember szoval sokszor erzek hasonlot. En nem banom csak unalmas, hogy se boldog se szomoru nem vagyok.
2017. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudatalatt lezajlott benned pár dolog, vagy akár tudatosan is rásegíthettél erre, hogy az érzelmeidet elzártad egy picit, mondhatni.

Sok ilyennel találkoztam már, elég szokásos, de nagyon kevesen képesek erre.

2017. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hm, utolso valaszolo most nagyon elgondolkodtattal.

Nekem is tortent egy rossz szakitas a multamban,es egyszeruen ugy dontottem, hogy elfelejtek mindent, mert akkor nem lesz rossz. Es elfelejtettem mindent a multambol, pontosabban elzartam, es mara semleges vagyok.

2017. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én régen rengetegszer voltam boldog/szomorú. elég érzelmes emberke vagyok...

most meg semmi.

2017. máj. 24. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kamaszkor velejárója. Evolúciós okai vannak; a természetben ebben az életkorban válnál le a szülőkről. Az önállósodás megkívánja ezt a fajta érzéketlenedést.
2017. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanez történt, csak később, 19 voltam akkor. Előtte én is nagyon szenvedélyes ember voltam, mélyen megéltem minden érzelmet, aztán "elfáradtam", és nem éreztem semmit. Most, hogy olvastam a leírásod, mintha magamat olvastam volna.

Azt hittem, mikor ez történt, hogy csak vége a kamaszkornak, és az ilyen, aztán jöttek új ingerek, és "visszanyertem" az érzelmeimet, ugyanolyan hevesek tudnak lenni, mint azelőtt.

Most már érzem előre, ha kezdek így kiüresedni, és olyankor tudom, hogy érdemes lassítani kicsit, pár napot nyugiban, egyedül ellenni, mert különben megint befásulok.

22/L

2017. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Velem is ez volt aztán elmúlt magától.
2017. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!