Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek 40 000ft-ból?

Ti mit vennétek 40 000ft-ból?

Figyelt kérdés
14/L (ugyis irhattok hogy mire lehet szuksegem)
2017. jún. 13. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy űrállomást.
2017. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A héten tettem félre pont ennyit.

Vitaminokat fogok venni,ruhákat és aktuális egy fogkőlevétel is.

2017. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pont ma kaptam meg a diákmeló fizetésem ami 50 ezer volt.

Én személy szerint gépkocsi nyereménybetétbe fektetem.

Gondolkoztam még PS4-en, de nincs kedvem egy játékért 15 ezret kiadni, plusz a multit fizetni havonta.

2017. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmit
2017. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha el kellene költenem mindenképpen, akkor vennék egy alacsonyabb árkategóriás elegánsabb fekete szandált munkába, két szemceruzát, amit kinéztem magamnak, és internetről pár olcsóbb öntapadós falra rakható tárolót.


Ha nem kellene elköltenem mindet, akkor megvenném a szandált, a többit pedig félretenném (utazásra gyűtjünk).


28N


Amúgy tiniként nyilván mást vennék belőle. Ha van vmi ruhadarab, amire konkrétan szükségem van, és nincs otthon olyan, ami nem elhasznált és jó méretben, akkor azt (szandál, fürdőruha... vagy akár előre gondolkodva télre kabát, csizma... pont úgyis most lesz egy csomó leértékelve). Ha még marad, akkor egy jobb arckrémet.

2017. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Főleg az utolsónak. Ilyesmi válaszra vártam😊

2017. jún. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!