Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 1.100....

Milyen autót vennétek 1.100. 000Ft ból?

Figyelt kérdés
Bármilyet lehet! Pl. Mondeo,passat,a4,e46...stb. ezeket csak felsoroltam..nekem inkább a sedanok és a coupek jönnek be,mennyen is az autó, pl 1.8T, és legyen szép formája:) Persze lehet dízel is,mindent meghallgatok, mondjatok okokat, véleményeket! Köszönöm előre is!

2016. dec. 22. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyot ne merj álmodni 1.1M-ért. Bőven jó lesz a második generációs Mondeo is ami egy jó kiállású autó.

[link]

[link]

2016. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

BMW E34 vagy Toyota Celica. 4 kerek lámpásat, vagy a bukót.

E34-ből meg 525i-t, vagy 530i-t, hogy azért menjünk is valahova. :) Üresen 1.4-1.5 tonna, beültök még páran a haverokkal vagy családoddal és mindjárt többet kell mozgatnia a motornak, úgy hogy az 1.8, 2.0 nem a legjobb választás. Viszont fogyasztásban a Celica gazdaságosabb, meg talán a szervizelésben is. Jó kis 1.8-as vagy 2.0-ás motorral.

2016. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hááát..1.1 ből én inkább " A " Mercit vennék, benzinesben.

(nekem automata van)

Ha azt akarod, hogy menjen is, akkor inkább kétliteres benzinest keress.


Én azt tenném helyedben, hogy beballagnék a lehető legtöbb használtautó telepre. Ott meggusztálhatod a neked tetsző ideális külsejű autót, aztán már csak ezt kell keresni.


könnyen lehet, hogy autóval mész haza.

2016. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a szívemre hallgatnék akkor egy Bmw e28-at, ha az eszemre akkor pedig valami japánt aminek megbízható előélete van + elvinném átnézetni.

Ja és ha hosszú időre tervezem a vásárlást mindenképp benzinest vennék.

2016. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szervízbe járni és jó kocsit akarsz, akkor 2005 utáni Swiftet vegyél. Ezt biztosra tudom mondani
2016. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi srácok, ment a zöld mindenkinek!:)
2016. dec. 22. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy milla van rá akkor én azt az egy millát felezném egy megbízható Opel Astrába, F astra, G astra. Mert tuti hogy olyat veszel amire még rá kell költs. BMW Merci meg felejtős. 1,1 milláért olyat nehéz találni ami ne lenne szopós. Középkategóriában gondolkodnék, de ha csak sebesség kell és élvezet akkor vehetsz BMWt is, talán jó lesz.
2016. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!