Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm akivel már 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm akivel már 5 hónapja együtt vagyunk, a szüzességét is velem vesztette el! De az osztálytársai állandóan azzal cseszegetik, hogy haggyon ott engem, mert akkor sokkal jobban járna! Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Gondolkozz!! Van valami alapja, hogy ilyeneket mondanak az oszt.társai? Mert biztosan valamit csináltál amiért ilyen "kedvesek"?

Ha rájöttél mi a probléma, akkor tessék megoldani!

2008. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az a bajuk,hogy a lány többet foglalkozik velem mint velük,meg egyszerűen azért mert élvezik :S
2008. okt. 6. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem miért lett a válaszom 0 pontos?! :S Na mind1......

Szóval, ezt úgy lehetne megoldani, hogy megpróbáltok jóba lenni, keresni egymás társaságát, foglalkozni egymással, vagy még 1000 + 1 dolog van, de ezt neked is tudnod kellene amúgy!

(ezt is le lehet nyugodtan 0zni....)

2008. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az ilyen barátnők, hogyismondjam, hisztis picsák...és az a baj h túlsokat nemis lehet tenni velük, mert arra nemkérheted a barátnődte h ezentúl ne legyen a barátnőjük. sztem a legjobb amit tehetsz h szereted a lányt és kedves vagy vele, és akkor a lány úgysem fog elhagyni, akármit is mondanak a barártnői, merthát csaknemhülye, hogyha eccer szeret meg teis szereted akkor mi a fracnak hagyna ott?

legszívesebben aztmondnaám h rúgd fel az összeset, énis ezt tenném, persze csak gondolatban, merthát ez nem megoldás:D

2008. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!