Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » . Vki segitene legyszives,...

. Vki segitene legyszives, nagyon elkeseredtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szoval az van, hogy ma ert veget a suli ugye, es en egy ev mulva szoval a 1018-19 es tanevet az egyesult allamokban fogom tolteni. Es most h itt az ev vege tudatosult bennem, hogy mar csak egy evem van hatra.. es ez az ev utan nem fogok visszamenni a regi osztalyomba, hanem egyel lejebb. Es annyira nagyon nagyon jo osztalyom van, iden ota lettunk osztalytarsak, es ott megismertem egy sracot akivel 1 ev alatt olyan barati viszonyunk lett, mint eddig senki massal, egy ember aki mindig ott van nekem es szamithatok ra akarmi is van.. es nem tudom h mi lesz egy evig nelkule, es utana meg nem is leszunk osztalytarsak, es attol felek, hogy megromolna a kapcsolatunk, meg amigy is az osztaly tobbi resze is egyszeruen olyan nagyon jo... es most igy belegondoltam, hogy mi lesz.. es egyszeruen annyira elkeseredtem.


Tovabba szerintem beleszerettem egy osztalytarsamba, akivel nem nagy a remenyem osszejonni, mivel sose szeretne osztalytarssal jarni, mondta mar nekem ls. Meg a kosarlabda is egyszeruen kikeszit, nem megy mar vmiert ugy mint regen, ugy batszottam le egy egesz szezont, hogy egyetlen egy pontot se dobtam.. es iden mar nem is biztos h kerettag leszek, utana evben csereev amit mondtam, es utana kioregedtem.


Most mondhatjatok, hogy ne menjel amerikaba, de oda is poszkosul szeretnek, uj tapasztalatokert , imeretekert , meg onallosodni.


De egyszeruen a barataimat se tundam ittagynl, es ez annyira kikeszit en nem tudöm mi van...

16/f



#Amerika #barát #keseredettseg
2017. jún. 16. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális állapot, főleg ilyen fiatalon, ha ilyen nagy dologra szánja el magát az ember. Találkozz a barátaiddal/osztálytársaiddal amennyit csak tudsz, amíg itthon vagy. Hiába leszel kint egy évet utána, a barátok megmaradnak és ha nem is az igazi, de videóüzenetben tudtok majd beszélni akár minden nap. Az pedig, hogy rossz érzés, szomorúság fogott el amiatt, mert nem leszel már az osztálytársuk, hamar el fog múlni. Hozzászoksz majd és teljesen normálisan fogod megélni 1-2 héten belül. Csak tartsd a kapcsolatot velük.:)
2017. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, ez aranyos toled
2017. jún. 16. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Meg fogsz lepődni! Fejlett városok helyett erdőket, meg indiánokat fogsz találni. Egyébként az időutazók konferenciáját 2 héttel ez előtt fogjuk tartani, gyere el te is!
2017. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi van?😂
2017. jún. 17. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Miért, szerinted mi volt az Egyesült Államokban, vagyis inkább a helyén 1018-ban és 1019-ben ?
2017. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt hívják áldozatnak. Én a helyedben simán elhúznék, az osztályod pár év múlva úgysem látnád, pár apró dolgot feláldozol azért hogy sokkal jobb legyen.

Tegyük fel, nem mész el, mert túl jó itt minden. Később mi lenne? Akkor se mennél el, mert akkor is csak arra gondolnál hogy hát úgyis itt vannak az ismerőseid, tök jól elvagy itt az emberekkel, miért mennél el..

Ezen ne agyalj többet, nagyon jól teszed hogy kimész, ott is lehet nagyon jó osztályod lesz, nagyon jó barátokra szert tehetsz, és persze jól fogsz megélni, és jó tapasztalatokat szerezhetsz.

2017. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!