Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő nők...

Párkapcsolatban élő nők véleményére vagyok kíváncsi? Kort is írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
Ha most feltűnne egy magabiztos, céltudatos, vonzó, sportos férfi, aki megbízható és őszinte. És van benne valami, amitől még izgalmasabb. És közeledne feléd, szeretne jobban megismerni. Nyitott lennél az ismerkedésre, úgy hogy tudod, hogy több is lehet, és közben van egy párkapcsolatod?
2017. ápr. 7. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mert nem vagyok ringyó.

25

2017. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem érdekelne, mert nálam a nem az nemet jelent. A másik dolog meg az, hogy csak egy féreg kezdene nyomulni egy olyan nőre, akinek van párja. Egy rendes férfi nem tenne ilyet. Szóval ez is sokat mondana a személyiségéről.

22

2017. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Először eldönteném magamban hogy érzek. Ha úgy èrzem hogy már nem szeretem a páromat akkor szakítok vele. Nem csalnám meg.
2017. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja és 24/n
2017. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem érdekelne, mert az ilyen férfiak melegek. 31/n
2017. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

"egy magabiztos, céltudatos, vonzó, sportos férfi, aki megbízható és őszinte"


Aki megbízható meg öszinte, annak eszébe sem jutna egy kapcsolatban élö növel kikezdeni.


Ha meg magabiztos, vonzó - akkor nincs is szüksége erre.


Eleve egy ilyen férfi nekem nem pozitív, mert öntelt, azt hiszí, neki mindent lehet, de akármilyen is lenne, a párom a PÁROM és nem véletlen.

2017. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem jól indul a dolog. Párkapcsolatban élőre nyomulni, te szerinted, ha lát nála jobbat, arra nem fog nyomulni? Dehogynem.


Másfelől gerinctelenség a msikkal szemben, akkor inkább mondja meg a nő, hogy vége, de ne a háta mögött kavarjon.

2017. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A férjem is magabiztos, céltudatos, számomra vonzó (mackós, nekem az jön be), megbízható és őszinte, emellett a mai napig izgalmas ember és szeretem minden porcikáját, eszembe se jutna valami random valakire lecserélni, csak mert új és ismeretlen. Ráadásul megvan a véleményem azokról az emberekről, akik foglalt emberre nyomulnak és nem éppen a fenti jelzőket használnám rájuk.


29/N

2017. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Most már nem, de ezt megtettem már.


Férjhez mentem egy férfihez akivel az életünk egy állóvíz lett. Szerelem megszünt, minden eltünt, talán soha sem volt igazán. Ès akkor jött a mostani férjem. A nagy Ö pont ahogy leírod, magabiztos és minden meg volt benne ami nekem hiányzott.

Habár nagyon kivoltam idegileg, de sikerült elválnom, és új életet kezdeni.


A második férjemmel 10 éve vagyunk együtt és 5 éve házasok, gyerekekkel. Nem senki más nem kellene. Persze egy rakat problémánk van, de a szerelem még mindig meg van. Igen ö a nagy Ö.

2017. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 40 vagyok, házas nő. 2 okom is van, amiért nem kezdenék mással:

Nem lenne helyes

A kezdeti, új miatti izgalom idővel alábbhagy, tehát nem lenne értelme emiatt felrúgni egy jól működő házasságot.

2017. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!