Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi videóról/kommentekről?


2017. jún. 16. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én ezzel a kommenttel értek egyet, amúgy már régebben láttam ezt a videót.


"na, és akkor most mindenki gondolkozzon el azon, hogy milyen híres embereket ismer szlovéniából, mert csak azt látom, hogy itt a kommenteknél mindenki xxx okos mindent tudó isteneknek gondolja magát, és elkezd mindenkit anyázni... srácok... most ez komoly? Jellemző magyar virtus, hogy aki még nem hallott erről a kicsiny és xxx de gyönyörű országról, az egy retardált menekült imádó, liberális xxx. nem, szerintem te vagy xxx."

2017. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ki kellett xxx-ni a trágár szavakat.
2017. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem látok benne problémát, nem azért jöttek ide, hogy Mátyás királyról vagy Horthyról tanuljanak, hanem hogy bulizzanak. :)

Az alatta lévő kommentek nagy része képmutatás, ha azok az emberek is pl. Hollandiába mennének fesztiválra, nagyon kevés dolgot tudnának mondani az ottani kultúráról/történelemről...

Ha az lenne a célom, hogy kikapcsolódjak egy országban, esetleg több hétig maradnék ott, akkor tanulnék róla, így hogy egy pár napos eszméletvesztésre mennék el, majd elfelejteném inkább nem. :)


Neked mi a véleményed hippigirl? ^^

2017. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz. ;)

Szerintem nem baj, ha keveset tudnak az országról. Bulizni jöttek, nem tanulni.

Ha kimennék pl Lengyelországba én se tudnék az ilyen kérdésekre válaszolni.

A kommentelők nagy része pedig öntelt idióta. Szidják az oktatást, holott ők se tudhatnak sokkal többet más, akár szomszédos országról.

2017. jún. 16. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!