Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Besokalltam vagy megis miert...

Besokalltam vagy megis miert sirtam munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem egy idosek otthonaban apolokent.

Eddig fosulin voltam de abbahagytam es most egeszsegugy iranyaba szeretnek elmenni ami a fosulit is illeti.

Annyit tudni kell hogy ez az idosek otthona a legkemenyebb munkahely erre mivel borzaszto keves nover jut 160 idosre.

Engem a demens reszlegre tettek fel.

Pisi kaki ver hanyas nem zavar.

Tisztazok,torlok,takaritom..nincs vele bajom.

Annyit erzek hogy tul nagy a porges es nem gondolkodom csak csinalom.

A noverek koze nem igazan tudok beilleszkedni mert ok ilyen nagyszajuak, nagydumasak en meg csendesebb tipus vagyok.

Nem talalom fel magam. Ha nem mondjak mit csinaljak akkor nem igazan tudom meg mi van. Csomoszor csinaljak a dolgukat mert porges van en meg csak allok ott mint egy darab sz*r mert nem tudom mi a rutin. Tokre labalatt erzem magam...kellemetlen.

Elveszettnek erzem magam. Nem tudom hogy szoljak az idosekhez,nem tudok kiabalni veluk,nem tudok hatarozott lenni veluk.

Ma jott a doktorno vizitelni es en nem tudtam mi tortenik mert epp elvoltam foglalva egy bacsival aki hanyt. Kiabaltak ertem, mert az a reszleg ahol voltam ma rajtam kivul meg 2 noverre volt bizva de ok nem tudom merre lehettek.

Ezert engem hivtak a haldoklo nenihez hogy mennyi volt a cukra reggel,volt-e kaki pisi stb stb. En csak alltam ott. Tegnap kezdtem. En vercukor merot meg soha nem lattam es azt sem tudom mi van meg,fel sem fogom itt a dolgokat csak csinalom amit mondanak. Nem tudtam megmondani. Akkor mondta a doktorno hogy tudja hogy uj vagyok de ez igy nem mehet. Maskor papiron kell vezetnem mindent.

Annyira baromi uj minden. Annyi nev,uj arc,informacio,viselkedes..eltort a mecses.

Vagyis bementem noverszobaba es az egyik nover szolt hogy talaljam mar fel magam mert nem ultem oda mellejuk mert ilyen beavatas felet csinaltak velem. Vagyis igy poenbol picit szivtak a verem en meg ennyi uj dolog mellett nem tudom hogy reagaljam le..inkabb kerultem oket.

Na mindegy.. egy oraig sirtam. Nem tudom mit tegyek.. Szerintetek?

Itt hagyjam?

En az apolast mindenkepp megakarom csinalni egyetemen. Ott azert tanulom,es talan konnyebben menne utana de addig mihez kezdjek?

Szeptemberben kezdek egy fogaszati asszisztens okjt. Addig kene 250.000Ft-ot gyujtenem.

Menjek mashova szerintetek?

Koszi elore

20/L


2017. jún. 16. 20:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor válassz valakit és legyél csak mellette addig amíg nem tanulsz be rendesen, ha zavarod úgyis szóvá fogja tenni és ő maga fog szólni a főnővérnek, hogy találjon megoldást.
2017. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy a fogorvosi asszisztensnek könnyebb dolga van, főleg, ha ülve kezel a fogorvos. Nekem mind a kettő iskolám meg van, 30 évig fogorvosi asszisztensként dolgoztam, jelenleg egy kis létszámú idős otthonban vagyok szociális gondozó. Ha kérdésed van, írj és válaszolok.
2017. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előző évben egészségügyi iskolában szenvedtem egy évig, utána nyáron kezdődött az egy hónapos gyakorlat. Olajág idősek otthonában szenvedtem. Pocsék volt. 07:00-tól délután 14:00-ig. Hozzáteszem nem ápoló akartam lenni hanem masszőr. Pelenkázni nem pelenkáztam de nem tudtak volna rávenni harapófogóval sem, hogy sz@rhoz érjek vizsgálókesztyűben, viszont fürdetés, etetés, vérnyomás mérés és stb-t csináltam. Becsületes egy egész hónapot végigvittem. Nem rázódtam bele annyira, hogy azt mondhassam, a holnap biztos jobb lesz, mert nem lesz. A feladatokat meg tudtam csinálni, viszont az idegeim az egésztől teljesen készek voltak, mert munkaügyileg kb belerázódva tudtam milyen a napi rutin. Aki ezt bírja idegekkel, emelem kalapom. El is jöttem az egészségügyiből.


16/L

2017. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!