Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi újság? Hogy vagy?

Mi újság? Hogy vagy?

Figyelt kérdés
Ha kell, kipanaszkodhatod magad itt. Milyen napod/heted volt? Örülsz, hogy jön a hétvége?
2017. jún. 16. 23:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Megint szétcsúszott az egész napom, mert tegnap hajnali 2-ig olvastam, hogy befejezzem a könyvemet. Egyébként izgalmas vége volt, csak 7-re járok dolgozni.

A héten tök fölösleges volt suliba menni, nem nagyon csináltunk semmit.

Matekból lettem 4-es, többi tárgyból mind 5-ös, infó és tesi dicséretes. Pedig a magyar és az angol a kedvenc tárgyaim. :D Kéttanba járok, szóval ez valamennyire érthető.

Nem érdekel különösebben a hétvége, mert a hét minden napján dolgozok. :D Tavaly délben keltem nyáron, most 6-kor... :(

Meg barátnőm elmegy holnap vissza koliba, versenye lesz, aztán 1 hét gyakorlat. :/ De pont váltják egymást barátommal, szóval nem leszek egyedül. :) [mármint ők a legjobb barátaim, nem biszex háremet tartok :D]

Nem szárítottam meg a hajam, mert anyámék már alszanak, így viszont annyira kihűltem, hogy már fáj a torkom.

3 napot dolgoztam eddig, imádom, nekem találták ki. De emellett annyira nehéz, hogy ínhüvelygyulladásom lett és meghúztam a csuklóm... :D Rohadtul fáj és attól még dolgozni kell.

De nagyon örülök a munkának, mert így nem áll rendelkezésre az egész nap arra, hogy öngyilkossági módszereken gondolkozzak. Annyira pörgős, hogy még gondolataim se nagyon vannak. :D Már nagyon rámfért, mert már nagyon régóta nem szoktam sírni pl, de napjában 4 féleképp gyilkolódok meg. :D Pedig az élet szép és legalább már majdnem egy éve nem vagdalom magam és a hegeim sem durvák, sőt. Alig látszanak. Ettől függetlenül undorító vagyok, de részletkérdés. :D A genetikám sem a legjobb, aránytalan a testem. De pl vannak előnyei, mert a lábaim rövidek és tömzsik, de mivel a gerincem meg hosszabb, így a derekam vékony nagyon. Mondjuk örülnék neki, ha mellem is lenne, de olyan lassan nődögél, hogy valami hihetetlen. De az legalább nem csíkos, na mindenben van valami jó. Mert mondjuk a combjaim majdnem a térdemig striásak, de nagyon durván. Rózsaszín is van meg bőrszínű, de néhol olyan, mintha felvagdaltam volna halszeletelővel. Nem véletlen, hogy hosszú gatyában járok nyáron és a 100 méterre lévő Balatont is csak bokáig látogatom az idén. :D Eddig.

Meg az is olyan élvezetes dolog, hogy évek óta biztos vagyok benne, hogy biszex vagyok, de... Anyámmal élek együtt, akit amúgy imádok, de rohadtul homofób. Ez így elég rossz érzés, főleg, hogy elgondolkodtató, hogy nem vagyok-e egyenesen leszbikus. Meg aztán most egyik depresszív osztálytársamat szeretem egy ideje, aki lány, és tudom, hogy biszex. Így legalább tudom, hogy van esélyem, de osztálytárs, és lányok vagyunk... Meg ugye depresszív meg ilyesmi, azért nem mondom, hogy depressziós, mert most kezdett csak pszichológushoz járni. Ne értsem félre senki, aki idáig kitartott az olvasásban. Egyszerűen csak... Nehéz. Voltam már mindkét oldalon, sok mentális problémával küzdő barátom van, akiknek segítettem meg ilyesmi, és nekem is voltak problémáim, még mindig van, csak könnyebb. Tudom, hogy ilyenkor semmi se jó sehogyse, és ez így egyikünknek se lenne valami jó.

Viszont most került polcokra egy könyv, amihez úgy 1:75-öd részben hozzájárultam. Mármint írtam bele egy novellát, ilyen pályázat volt. Nagyon nagyon örülök neki és várom, hogy a kezemben foghassam. De mások is várják, ami azért nem jó, mert burkoltan, de világosan meg vannak benne fogalmazva kényes dolgok. Nagyon kényesek. Nem terveztem vele nyerni meg nyomtatásba kerülni a nevemmel (anonim pályázatnak indult) szóval ezért.

Mindent összevetve le kéne feküdnöm, mert nem fogok tudni felkelni.

2017. jún. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Szarul, k@rva szarul. Valaki öljön meg.
2017. jún. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22: akarsz róla beszélni? :c
2017. jún. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Jóindulatból tettem fel a kérdést. Nem értem mi más célom lehetne vele... azt nem ígértem, hogy segítek is, mert hogyan is tudnék, de meghallgatok bárkit szívesen!


Miért pontoztátok le amúgy a 21-es válaszolót??

#21 Gratula a jó jegyeidhez! Kitartást a munkához! Ja és nem vagy undorító. Nem akarok a közhelyekkel jönni, hohy mindenki szép meg a szépség belülről fakad, blabla... De mindenkinek vannak külsőleg hibái. És mindenkiben van nagyon szép is. Inkább azokra koncentrálj! Nem tudom hány éves vagy, de nyugi, megnő majd a melled, nekem is később nőtt meg mint másoknak de legalább megnőtt. :D Striáim nekem is vannak, na és? Ettől még hadd ne kelljen már magunkat szégyellni! De persze értem mire gondolsz, én is nehezen szánom rá magam, hogy kimenjek pl shortban. :) Minden oké lesz, kitartást!!!<3

2017. jún. 17. 10:20
 25/31 A kérdező kommentje:
#22 Mi történt? Mesélj nyugodtan, akár privátban is, sokszor az is segít ha kiírod magadból. (bocsi hogy kicsit későn írtam vissza)
2017. jún. 17. 10:25
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Igazam volt. Kihasználod a tömeg hatalmát, mintha a válaszolók egy farkasfalka tagjai lennének, és te vezeted őket. Én vagyok a kívülálló, és innentől kezdve bármit írhatok, nem lehet súlya a szavaimnak, lepontoznak, lehurrognak. Gyakori jelenség ezen a weboldalon.

Csakhogy én utálom a csordaszellemet.

2017. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én jól vagyok, köszönöm. :) Itt a városban, ahol lakom, ilyen 3 napos rendezvényt tartanak. Tegnap kb. csak fél órát voltunk kint, mert nem volt semmi jó koncert, meg érdekes látnivaló. Talán majd ma. Általában ilyen helyekre az ember a barátaival megy, de mivel nekem nincsenek, ezért marad a családom. Szerintem velük sokkal jobban fogom érezni magam. :) 16/L
2017. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

26#

Igen, jól látod. A kérdező egy terrorista szervezetet indít és itt gyűjti a tagokat...

Sajnálom, hogy olyan megkeseredett vagy, hogy mindenben hátsó szándékot látsz.

2017. jún. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#27 Jó szórakozást!! Érezzétek jól magatokat a családdal! ;))
2017. jún. 17. 15:06
 30/31 anonim ***** válasza:

27#

Tatabányai sörfesztivál?

2017. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!