Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az emberek általában kerülnek,egyesek szerint valahogy taszítom az embereket :/ A buszon alig ülnek mellém,néztek már baltás gyilkosnak,pedofilnak...Pusztán az arcom miatt.Olyan hideg,komor tekintetem van és valahogy elijesztem az embereket.Folyton ugyanazt az arcot vágom és egy porcikám sem mozdul meg közben.Ehhez az archoz társul a szem alatti karika is(nem lila,de azért látszik valamennyire).Mint aki egy elmegyogyóból szökött :'D

Pl.Ha buszon utazok és felszáll egy anyuka a pici gyerekével,akkor nem tudom megállni,hogy ne bámuljam.Na ilyenkor jön a gond,mert én ugye egész úton ugyanazt a komor fejet vágom és hirtelen elkezdek mosolyogni miközben a gyereket nézem és ez másoknak elég fura és ijesztő.Egyszer elkaptam egy anyuka pillantását(kb.10 percen keresztül bámultam a gyerekét mosolyogva)és elég aggódó fura fejet vágott O.o

Társaságban elég vidám vagyok,de amint egyedül leszek azonnal megváltozik az arcom és megint komor,pszichopata fejet vágok.Egyszer egy idős hölgy velem szemben ült és keresztet vetett mikor ránéztem :/

Leülök egy 4 személyes helyre és senki sem ül mellém (ritkán mellém merészkedik valaki).

Táborokban is mindig egyedül voltam(félek az emberektől),és mindig odajött hozzám valaki aki megkérdezte,hogy mi bajom van.

Előkészítőn még a tanárnő is mindig kérdezte,hogy jól vagyok-e,mi baj van.Egy 5 fős asztalnál ültem 3 gyerekkel együtt,végül elültek mellőlem.

Barátnőmnél voltam és ott volt pár barátja.Miután elmentem megkérdezték tőle,hogy nekem mi bajom van(ő mesélte)O.O

Ha képet csinál valaki,akkor mindig rám szólnak hogy mosolyogjak,pedig én úgy érzem,hogy mosolygok.Max.megmozdul egy kicsit a szám sarka :(


Nem tudom,hogy miért csinálom ezt.Igen,elég zárkózott vagyok és keveset beszélek (idegen helyen)és eléggé bizalmatlan vagyok.Nem megy a barátkozás.Az előkészítőn sem szóltam senkihez,a tanárnak is úgy kellett kihúznia belőlem a szavakat.Egyszer sem nevettem és ezek egyre gyakrabban fordulnak elő.


Hogyan tudnék ezen változtatni ?Mitől lehet ez ?Pár tipp a barátkozáshoz ?


A válaszokat köszönöm !



2017. jún. 17. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, mit sírsz?
2017. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első...attól hogy van vkinek barátnője,az nem azt jelenti hogy nincsen más téren problémája.

Inkább ne is válaszolj,ha ilyen hülyeségeket írsz :D

2017. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én hibám,nem írtam a szöveghez,hogy lány vagyok :D Szóval a barátnő csak simán barát
2017. jún. 17. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyébként én is hasonló vagyok mint te és szintúgygy lány. Pedofilnak nem néztek, de elhortak már démon szülöttnek meg boszorkánynak meg ehez hasonló szépségeknek. A buszmegallóba egy bolond nő pedig közölte, hogy én hozom majd el a világ végét. XD
2017. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak 15 vagyok xD
2017. jún. 17. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
En is hasonloan voltam vele, nekem az segitett, hogy elkezdtem iszonyat sokat szelfizni mert unatkoztam a suliban orakon, es kitapasztalgattam, hogy hogy tudok ertelmes arcot vagni, es nem ugy kinezni mint vmi sorozatgyilkos
2017. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!