Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ember,...

Szerintetek van olyan ember, akit egész életében elkerül a szerelem? Már középkorú vagyok, de soha nem voltam szerelmes, és belém se voltak.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

boldog párkapcsolat szerelem nélkül is alakulhat, nem kell a vakító lila köd ahhoz, hogy boldog legyél :)

a szeretet sokkal fontosabb! az egy tudatos dolog, a szerelem meg nem döntés kérdése és elvakít!

szóval talán szerencsés az aki soha nem lesz szerelmes, mert talán végig racionális tud maradni, de persze a szerelem élménye is jó érzés, csak hát hülyeségekre képes az ember olyankor és a legrosszabb amikor együtt vannak, elmúlik a lila köd és rájön, hogy soha nem is szerette a másikat, csak szerelmes volt...


24F

2017. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A kapcsolati ételeben vett szerelem engem is mindig elkerült, meg én is elkerültem, soha nem is hiányzott. Viszont magányos alkotóként festés, írás de még programozás közben is megélem a szerelem egy másik minőségét.
2017. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
Van sajnos, férfiak között van a legtöbb, mert a nőknek mint sok minden más, ez is sokkal könnyebben megy.
2017. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor üdv a táborban.
2017. ápr. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

39 vagyok. Nem voltam szerelmes soha, de még csak nem is szerettem senkit, és szerintem ez már változni sem fog.

Nekem annyi. N

2017. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Ciki, nem ciki, látom, vannak itt hasonszőrűek, így én is felteszem a kezem.

Félénk és önbizalomhiányos vagyok, és nem vagyok egy szépség, ez lehet a fő ok, bár, az utóbbi relatív, mert látok nem túl mutatós embereket is párkapcsolatban, gyerekkel és boldogan...

Volt, akinek tetszettem, csak én nem léptem. Utólag belátom, hülye voltam. Aki meg nekem tetszett, annak meg vagy én nem jöttem be vagy foglalt volt. Olyannal meg nem kezdek, nem szedem el a párjától. Igaz, azt majd megteheti más.

Néha hiányzik egy társ, néha meg elvagyok egyedül. Vagyis társaságom ugyan van / szűk család, néhány barát /, de azért az mégse párkapcsolat.

Viszont társ nélkül se jó maradni. Mindegy, majd amit a sors hoz.

Szóval, Kérdező, és a többiek: azért feladni nem kell. Mert a sors váratlan fordulatot hozhat még. Középkorúnak lenni még nem öregkor!

40/N

2017. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sajnos már egyre kevésbé hiszek ebben. Ha egészen őszinte akarok lenni, egyáltalán nem hiszek.
2017. ápr. 30. 20:34
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Sajnos én sem. Milyen nemű vagy kérdező?
2017. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2017. ápr. 30. 20:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Rendben 6-os, nem adjuk fel. Csak akkor arra válaszolj kérlek, hogy egy 40 éves nő kinek kell. A 60-70 évesek között keresgéljünk? :)
2017. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!