Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert almodtam azzal a fiuval...

Miert almodtam azzal a fiuval akibe regen szerelmes voltam? (olvassatok el kerlek)

Figyelt kérdés
Az egesz akkor kezdodott amikor 9 eves voltam es o is , meglattam (na persze milyenek a gyerekek ,olyanok akarnak lenni mint a nagyok) es persze a zt magamban tartogattam abrandoztam rola ,nagyon tetszett az arca, valamilyen modon egy suliba kerultunk 11tol 14eves korunkig , egeszen 13 eves koromig probaltam vele beszelni vagy megkozeliteni, aztan az oruletbe kergettem nem szandekosan es "olyan ronda es csunya vagy, hagyal mar beken , sosem fogsz kelleni" , oke ebben igaza volt , de csak mert abban a korban kicsit pufi voltam de mar nem , es sokan bokolnak nekem es meglepodnek "milyen szep lany lettel" , szoval a fiu kiment kulfoldre tanulni es 14 evesen mar nm foglalkoztam vele , aztan nem gondoltam ra sokaig mig egyszer negnem lattam az utcan sokkal szebb lett az arca es fogyott is , egybol elmosolyodtam amikor meglattam , vigyorogtam mint egy hulye (akkor 16 voltam) most pedig 17 vagyok es mar nem lattam regen , nem igazan gondoltam ra talan nagyon ritkan amikor a facebook kidobott egy egy kepet , de most vele almodtam hogy elvesz egy nagyon csunya lanyt , mindenkit megolelt csak engem nem ...(mondjuk ez nem zavar csak hogy miert almodok vele ?) mar olyan reg nem lattam ...
2017. máj. 1. 07:16
 1/1 anonim ***** válasza:

"hogy elvesz egy nagyon csunya lanyt , mindenkit megolelt csak engem nem"


Jézusom, ez már a szánalom kategóriája, ne is haragudj. Öt évesen azt mondta rád, hogy csúnya vagy, és még mindig nem sikerült kimásznod ebből az életkorból?


Ha nem érdekled, akkor nem érdekled, ez van. Akármilyen szépnek gondolod magad, és másokat akármilyen csúnyának, neki ettől függetlenül nem kellesz. De erre nem az a megoldás, hogy másokra haragszol és irigykedsz, mint egy öt éves (pl. akit elvesz, az biztos "csúnya lány" :D), hanem elfogadod, hogy nem kellettél neki, és keresel mást.


Fogadd el, hogy nem fogsz mindenkinek tetszeni, ez természetes dolog, és attól, hogy neked tetszik, egyáltalán nem biztos, hogy benne is ilyen érzéseknek kell lenni.

2017. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!