Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ez a ember a kisgyerekek...

Miért ez a ember a kisgyerekek példaképe?

Figyelt kérdés
Sok gyerek szülei hagyja, hogy nézze ezt az embert youtube-on, közben vedel, drogozik és káromkodik FOLYTON. 8-14 évesek is nézik. [link]

2017. jún. 19. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most erre csak azt tudom mondani, hogy kit-ér-de-kel. Ha a szülő hagyja, az ő baja. Nekem aztán olyan mindegy, mit/kit néznek a gyerekek. Minek foglalkozol ilyenekkel? Ő dolguk. .
2017. jún. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Garpe ***** válasza:
100%

Herby :D

Megnyugtatásul, ő nem lesz példakép. Őt azért nézik, hogy nevessenek rajta, ugyanúgy mint Bartoson (nem hiszem, hogy bárki elkezdett volna szemetet enni és a harmadik csilágháborúra készülni egy anti-kaptitalista fémbódéba költözve). Egybként csekély elrettentő példa értéke is van.

Persze nézhetnének NatGeo-t is, de az nem szórakoztat. Tulajdonképpen ő most az egyik "udvari boldond", vagy a "falu hülyéje".

2017. jún. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahol az ilyenek példaképek lesznek ilyen korú gyerekek körében, ott a szülő is ilyen típus. Ahol normálisan nevelik, ott nem lesz. Anno én azon rökönyödtem meg, hogy csak azért, mert ilyen G...igránát típusú dalokat csinál, ilyen 12-13 évesek ISTENÍTIK Fluort... meg mekkora példakép. De aztán láttam, hogy azok a kölkök olyan közegben is nőnek fel... ha nincs ez a Herby, akkor lesz más, pl. a suli menőcsávója, aki kukákat borogat, gyújtogat és berúg minden este.
2017. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!