Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emiatt nem akarnak a fiatal...

Emiatt nem akarnak a fiatal nők négyes ülésbe ülni a vonatokon?

Figyelt kérdés
Ha olyan vonaton ülök ahol négyes ülés is van meg kettes is akkor szinte az összes egyedül utazó fiatal lány kettes ülésbe ül le. Vajon azért mert fél a pasiktól, ismerkedni nem akarnak a fiatal lányok
2017. jún. 19. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem, csak egyszerűen szeretnek egyedül ülni. Nagyobb a hely :)
2017. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Én férfiként is kettes ülésbe ülök. Miért kéne beülni a négyesbe? Miért akarna veled ismerkedni bárki is?
2017. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az utazás célja általában nem az ismerkedés. Rég elmúltak azok az idők, amikor az egy kupéban utazók már az állomáson, indulás előtt összeismerkedtek, 10 perc múlva pedig rántott húst cseréltek. Ma a fiatal lányok többsége fülessel a fülében a telefonjába mered, vagy könyvet olvas, figyeld csak meg. Tesz rá magasról hogy ki utazik még a vonaton. Miért ülne hát a 4-esre? De nem csak a lányok, a srácok is. Ez van. Változott a világ. Van, hogy a 4-esre ülök, fiatal pasiként vadászni, de ilyenkor általában mamika vagy másik srác ül le szembe velem.. :D
2017. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Négyes ülésben ülni nagyon rossz,hogy akár a fél vonat/busz is képes az arcodba nézni meredten utazás közben.
2017. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

"Négyes ülésben ülni nagyon rossz,hogy akár a fél vonat/busz is képes az arcodba nézni meredten utazás közben." Pontosan. Én inkább örülök neki, ha egy huszas-harmincas férfi ül mellém, mert ők tuti nem akarnak majd dumálni végig az úton.

Iskola miatt sokat utaztam oda-vissza, volt, hogy napi 6 órát is, és velem általában nagyon szeretnek beszélgetni az emberek. :D Néha érdekes utazótársakat fogtam ki, de belefáradtam, hogy még utazás közben is mások dolgait hallgassam. Plusz az idők során erősödött a szociális fóbiám, és nagyon zavarban tudok lenni.

2017. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Amiatt, hogy ha felszáll egy család vagy egy banyatankos, szürettel megpakolt nyugdíjas pár, akkor ne ők pöffeszkedjenek egy 4 fős helyen, mikor ők elférnek egy 2 fős helyen is...
2017. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
én ffi létemre szeretek 4es ulesbe ulni, mert elfér a lábam. Egyszer volt egy erdekes eset, szembe leult egy 30as no, szoknyába és leszállás elott kilepett a cipojebol es levette a harisnyanadrágját. Hát kopni-nyelni nem tudtam :)
2017. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

# 7


lololol

2017. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretem, ha a szembenülők bámulnak és én sem akarom az arcukat nézni.
2017. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak egyesbe ülök. :)


Szociális fóbiásként meg ha félelmetes ember ülne mellém, nem mernék neki szólni, hogy leszállnék, beljebb terpesztené a csülkét?

2017. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!