Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukom annyira a fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukom annyira a fiatalabb 18-20 éves csajokra 25 évesen?

Figyelt kérdés
Egykorú barátnőm talán 15 évesen volt utoljára. Legkisebb korkülönbség is 2 és fél év volt lefelé. Átlagban 4-5 év is volt egy-egy barátnőm és köztem. Volt amikor már a szülőket is zavarta. Csajok nálatok belefér a nagyobb korkülönbség?

2017. jún. 18. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem 25 évesen alap, hogy 18-20 éves legyen a barátnőd ebben mi van semmi, Én 37 vagyok és igaz nem barátnőim, de több fiatal lányt is kezelgetek, ők odavannak értem én meg ő értük és ennyi. Bár azt vettem észre, hogy ők szeretnének tartós kapcsolatot is kialakítani velem, tehát őket még az sem zavarja, hogy majdnem 20 évvel vagyok náluk idősebb, akkor téged mit zavar az a pár év? Régi időben is kb. 8 év különbség volt az alap a férfi és a nő között.
2017. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedofil vagy ?
2017. jún. 18. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ezzel semmi probléma. Én is gyakorta inkább keresem az idősebb férfiak társaságát, annak reményében, hátha érettebb a gondolkodasuk a korombelieknel. Szüleimet nem hinném, hogy zavarná, köztük is 10 év van.

20/N

2017. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát azért attól is függ, mit akarsz egy kapcsolattól, mik a hosszú távú terveid. Az én párom 25 évesen a közös jövőnkről gondolkodik, már együtt élünk, szeretnénk 2-3 éven belül belekezdeni a babaprojektbe. Egy 18 éves lány maximum azon gondolkozik, mikor készüljön az érettségire, és milyen pénzből menjen nyáron fesztiválozni.
2017. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez teljesen oké. :) 19 voltam, mikor a férjemmel összejöttem, aki akkor 25 volt. Ez volt hat éve, hamarosan szeretnénk második gyereket. Igaz nagyot kellett nőnöm hozzá lelkileg, és ez az elején nehéz volt, de ha megvannak a közös célok, meg összeilletek, akkor nem gond ez egyáltalán. Baráti körömben több hasonló pár is van, náluk is megmaradt komolynak a kapcsolat. :)
2017. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Már bocs de ez egy teljesen normális korkülönbség, nem értem, min vagy fennakadva. Egy 25 évesre általában egy 18-20 éves csaj fog felnézni, egy 30 évesre egy max 25 éves, stb. A legtöbb pasinak pár évvel fiatalabb a barátnője.
2017. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember normálisan válaszol azt le pedozzák? :D Nézz utána mit jelent én 18 éves lányokról beszélek és idősebbekről :)
2017. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező!

Elég gáz, hogy 25 évesen fingod nincs róla, mit jelent a pedofília!

Én negyven plusszosan is bukok a huszonéves lányokra. Akkor ez is pedofíliának számít? Mi abban a különleges, hogy ennyi idősen a 20 éves lányok jönnek be? Teljesen természetes.

2017. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor 25 évesen a 15 év múlva leendő nőm még csak 5 éves :D

Azok a kis csitrik akik 40 éves vén kujonokra buknak azoknál valami nem stimmel

2017. jún. 18. 17:58
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt hogy számoltad ki? De ha 40 évesen 5 éves gyerekkel kezdesz, remélem hamar sittre vágnak igazi 140 kilós köcsögök közé! :-/
2017. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!