Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatal, szép és intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal, szép és intelligens nőknek miért van kivétel nélkül jóképű és szálkás pasijuk?

Figyelt kérdés

Egy-két apafétisestől, golddiggertől eltekintve, tényleg a szép és intelligens csajoknak mindig befigyel az ilyen pasi a facebook, instagram képei között. Egyszerűen az a tipikus sablon pasi, 30 év körüli jóképű, rövid hajú esetleg borostával, kigyúrt széles vállú szálkás, esetleg még 1-2 tetkóval is hátán, karján vagy mellén. És ez mind az intelligens, normális csajoknak.


Tényleg manapság ez a sablon férfi? Ilyennek (kéne) lennem nekem is ha nem egy kövér bányarémet akarok, hanem egy vonzó nőt? Ne már basszki...


2017. jún. 17. 13:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Ilyennek (kéne) lennem nekem is ha nem egy kövér bányarémet akarok, hanem egy vonzó nőt? Ne már basszki...


Neked is vannak igènyeid, nekünk nem lehet?

2017. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Főleg most, hogy kezd nyár lenni, tömegével jelennek meg ilyen képek, ilyen pasikkal amint a jó nők éppen nyaralnak a "szerelmükkel".
2017. jún. 17. 13:57
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked vonzó nő kell, a lányoknak miért ne kelljen vonzó pasi? :D lol.
2017. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Vonzó nőt akarsz te is. Mit nem értesz meg azon, hogy aki szép az pláne jóképűt akar, ha megteheti.

Ti férfiak mind szexis, fiatal, szép nőt akartok, bárhogy néztek ki. De egy szép nő meg álljon össze egy átlagossal vagy attól rosszabbal?

2017. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
De nem unalmas ez a rohadt sablon már? Miért nem egyéniségeket keresnek a jó csajok? Miért mindig ugyanezt az undorító sablont?
2017. jún. 17. 14:00
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

Szóval te lehetsz igénytelen, lusta hájpacni, de neked csak a bombanő elég jó?

Az oszt' igen. Sok sikert.

2017. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok ilyen pasi, mégis voltak már barátnőim, intelligens és szép nők személyében. A férfias kisugárzás számít, nem az, hogy hogy néz ki valaki, az csak nagyon minimálisan fontos a közhiedelemmel ellentétben. Egyébként pedig nekem sosem a közízlés szerint hypeolt nők tetszettek, sokkal inkább a "szürke kisegér" típusúak. Ízlés kérdésre, erről felesleges vitatkozni.
2017. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
82%

Ronda vagyok, de egyènisèg..

Èn randizok veled!



( csak vicceltem, sablon jócsaj vagyok, te pedig èrtetlen kis dühös hörcsög)

2017. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
48%
Ezt azért mondod, mert te nem kapsz meg jó nőket. Törődj bele! Ez van. Aki nem jóképű, vagy szexbomba az nem akarjon már jó nőt, vagy palit magának, mert csak ritka esetben jön össze.
2017. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
mindenki a legjobbat akarja.. ez egy nagy piac, ahol mint egy ingatlan vagy autóvásárlásnál a feltételek döntenek.
2017. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!