Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mennyit bír az agyatok?...

Nektek mennyit bír az agyatok? Hülye vagyok vagy ez tényleg sok?

Figyelt kérdés
Egész nap tanultam, egy kis szünet után most 11-kor kezdtem el olvasgatni pár info tételt, most végeztem. 12-őt megtanultam (fogjuk rá), de a vége felé már ahogy olvastam a mondatokat egyszerűen nem tudtam értelmezni őket annyira belefáradtam, már fáj a fejem is. Szerintem holnapra semmi nem marad meg belőle. Mert ráaduásul rohadt száraz és semmi tudásalapom nem volt hozzá. Hülye vagyok vagy ez tényleg sok?

2017. jún. 20. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hülye vagy
2017. jún. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, pláne, ha nem is érdekel a téma annyira. De ne aggódj, csomószor van úgy, hogy azt hiszed, semmit nem tudsz, de amikor megkapod a kérdéseket, akkor mégis előjön. Főleg ha akkorra kipihentebb leszel.
2017. jún. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van az a pont, amikor az agyad elfárad. Akkor már hiába olvasgatod, vagy próbálod tanulni, merő időpazarlás az egész.

Egy napra valóban sok ennyit tanulni, főleg, ha teljesen új az anyag, ami ráadásul nem is érdekel.

2017. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érettségi? :D Ne aggódj, én már 2 tétel után így vagyok. Egyszerűen ha nincs hozzá energiám, türelmem egy idő után már azt sem tudom mit olvasok. Ha tanulgattál valamit az évek során, biztosan fognak eszedbe jutni ott akkor dolgok, mert arra koncentrálsz. Én legalább is részemről ebben bízok. :D Sok sikert. :)
2017. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!