Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Thevr-os srácok hány évesek?

A Thevr-os srácok hány évesek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 20. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
28 körül vannak, ha jól tippelek. Lehet, volt olyan videó, ahol utaltak rá, de nekem elkerülte a figyelmem. :D
2017. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Pisti 30 azt hiszem, Jani pedig 26 .
2017. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Amikor egy 30 éves férfi gyerekeknek bohóckodik, az vagy bohóc a vándorcirkuszban, vagy pedobear.
2017. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
3. Csak te gondolod bohóckodásnak. Ilyen a természetük, 10 feliratkozóval is így viselkedtek mint most.
2017. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Na ez az amiben tévedsz drága, én néztem őket a legeleje óta, marhára nem ilyenek voltak. Szép fokozatosan építették fel, de még nem volt zavaró a ripacskodásuk. Egy éve kezdődött el nagy ütemben a kurvulás, mikor bekerültek a vlogok, meg a focis téma amit köztudottan utálnak és szarnak is rá, de a nézőkért mindent...

Valamikor akkortájt hagytam ott a francba az egészet, mikor Pistike anyázva Corsázik végig Debrecen utcáin a legelső vlog talán vagy második, mert az már túlment az ingerküszöbömön. Felnőtt emberek, szánalmas. De a pénzért mindent, ha 10 éveseknek kell műsort adni, hát azt adnak. Jól megélnek belőle.

2017. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A Corsázós anyázást én is láttam. Valamelyik bmw-st szidta is. Utána, amikor nekik is utánozniuk kellett a Zsozéatyáék nézőlátogatós műsorát, akkor pont, hogy egy bmw-s nézőhöz mentek ki látogatóba, jópofizni. Na az hatalmas volt.

De mindig ilyeneket csinálnak, mást tesznek, mint amit mondanak. Utána csodálkoznak, hogy vannak, akik kétszínű, hazudozós, felvágósnak tartják őket.

Vagy volt valamelyik idei playiten, amikor összeült több videós, hogy a Jani olyat talált szólni, hogy ők hozták be az országba a youtube szponzorációt. Ennél égbekiáltóbb beképzelt hazugságot más videóstól még nem hallotam. A többi beszélgetőpartnerük nem merte nekik megmondani, hogy ez már kicsit sok volt. Mindenki hurkázik a rajongóiktól, akik elég aljasak tudnak lenni. Mint amikor például az év embere szavazás előtt azon ötleteltek a víár rajongók, hogy lehetne egy embernek sok szavazatot leadnia, hogy biztosan a víár győzzön. Győzött is. Ha nincs fix ip cím, akkor elég volt naponta kihúzni a routert és törölni a sütiket és már lehetett is újból szavazni. Ezt meg is csinálták a víár rajongók. Ezért nem csoda, hogy minden szavazást megnyernek. Egyszerűen ellenszenvesek, mert csalnak és azt hiszik, hogy az ő s3ggükből fúj az északi szél.

2017. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
20%
Pisti 36 Jani 52 szerintem.
2017. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
20-30 évesek lehetnek.
2017. júl. 6. 20:10
 9/11 SzabóBianka válasza:
100%
Pisti holnap lesz 29, Jani meg november 9-én tölti a 26-ot.
2017. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
"Na ez az amiben tévedsz drága" Ez mégis miféle megszólítás felém? Ismerlek, hogy ilyen közvetlennek gondolod a viszonyunkat?
2017. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!