Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, szexeltetek már jogi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szexeltetek már jogi egyetemre járó egyetemista lánnyal? Milyen volt? Hogy jöttetek össze? Volt különbség már lányokhoz képest? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Alkalmi volt, szexkapcsolat, vagy tartós?

Figyelt kérdés

2016. okt. 18. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen voltam és nagyon jó volt!!


Könyvet ne adjak ki róla?

2016. okt. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne más egy jogi egyetemistával, mint bármely egyetemista, vagy sulis csajjal szexelni?

ez nem attól függ hogy ki hova jár...

2016. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy előtte tájékoztat a jogaimról, és egy formanyomtatványt kellett kitöltenem, hogy szabad akaratomból közösülök vele.
2016. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Én jogra jártam, de soha nem jönnék össze egy jogász lánnyal.
2016. okt. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is jogra járok, de én se nagyon erőltetem. Rengeteg a felfuvalkodott, önelégült pitsa köztük. Pár lány persze kivétel, velük összejönnék, de a többi elől kb menekülnék. 23/F
2016. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jo lehet, meg nem probaltam, mert eddig n jott ossze sajnos. Eggyel magasabb kategoria, mint az atlagos egyetemista lanyok, premium minoseg!
2016. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondja, hogy jogomban áll hallgatni, és minden, amit mondok, felhasználható ellenem.

Nekik a paragrafus alakú póz a kedvencük.

2016. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bolcs_Elek ***** válasza:

Igen, bironak keszult a holgy.


Csak ugy tudott elelvezni, ha hatulrol dugtam, es kozben kezzel izgatta magat.


Bar ennek fogalmam sincs mi koze a jogi egyetemnek....


Nogyogyasz medikaval is szexeltem, tobbek kozt, az agyban senkire sincs rairva, hova jar suliba.

2021. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexeltem. Olyan frigid volt, mint az Antarktisz.
2021. nov. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!