Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már egyszerre két külföldi sráccal? Hogy jött össze a dolog? Milyen nemzetiségűek voltak a srácok? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

#1

Már miért lenne ettől valaki gusztustalan meg erkölcstelen? Én voltam két külföldi férfival, nem érzem magam sem gusztustalannak, sem erkölcstelennek, egyszerűen élvezem az életet. Akkoriban nem volt senkim, védekeztünk is, senkinek nem ártottunk vele, egymásnak viszont nagyon kellemes élményeket szereztünk. Akkor áruld már el, hogy ebben mégis mi a rossz?

2016. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát az úgy volt, hogy kitaláltuk tavaly, hogy Kölnben szilveszterezünk....
2016. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Voltam 2 nigériai fiúval,közös ismerős révén ismertem meg őket.Én 21 voltam, ők 17 és 19.Tojok rá,hogy ki mit gondol,én élveztem és kész.

22/L

2016. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de egy barátnőm volt 2 brazillal. Nem volt semmi extra azt mondta.
2016. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát 3-as remélem gumival csináltad
2016. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
végre vannak olyanok is akik merik éldzni az életet, nem csak sirnak h kicsi a mellük meg ilyenek 😂
2016. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Feka fétised van drága?! :-)
2016. dec. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4%
3-as! Nekem is baromi nagy farkam van, nem kell máris nigériaiakat keresni! Ha gondolod én is megcsinállak! ;)
2016. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!