Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eger vagy Nyíregyháza?

Eger vagy Nyíregyháza?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem tudom eldönteni, hogy hol kezdjem szeptembertől a főiskolát. Milyen érveket tudnátok felsorolni, hogy hol érdemesebb?

2017. jún. 20. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Eger!

Érv: Mert én is itt vagyok és imádom, te meg engem imádnál. :D

2017. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem az utóbbit, 3 évig tanultam ott, ha minden jól megy szeptetembertől kezdem a következő szakot.
2017. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán már egyetem státuszú lett a korábbi fősuli :)
2017. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

szerettem a tanárokat

voltak elvárások, nem igaz az, hogy semmit sem ér az a tudás amit megszerezhetünk

jó gyakorlati helyeket kínáltak

ösztöndíjak

szép környezet

pályázatok

2017. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Eger, mindenképp.
2017. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A Nyíregyházi harmatgyenge! Én Debrecenben tanulok és nem túlzok, ha azt mondom,hogy a szaktársaimnak legalább a negyede nyíregyházi.. Nem azért ingáznak vagy fizetik az albit Debrecenben, mert unatkoznak, hanem mert értékesebb egy itteni diploma.

Biztos szakfüggő, biztos van ami Nyíregyen is jó..De hát nem vagyok benne biztos, hogy én oda mennék.

Az Egri sem a világ legjobbika nyilván, de akkor már inkább az. Van ismerősöm aki ott végzett és alapképzés után rögtön talált vele Pesten munkát.De a mestert már Pesten csinálta.

Fősulitól függetlenül is Eger, sokkal jobb város és az emberek is kedvesebbek szerintem..

De ez csak az én véleményem.

2017. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

írd le szerintem,hogy milyen szakra mennél, úgy hitelesebb választ kaphatsz..

van olyan szak ami gyengébb egyetemeken is jó, de van olyan, ami a legnevesebb egyetemen is gyenge, semmit nem érő. karokénként is lehet változás.

2017. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nyíregyházi vagyok és Egerben tanulok. Én is Egert ajánlom, sokkal jobb a színvonal is, hidd el.
2017. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egerben is egyetem lett.
2017. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!