Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis milyen emberek az...

Mégis milyen emberek az ilyenek? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés
Nyíregyházán élek 38 éves nő vagyok van egy kamasz lányom aki tegnap a barátnőivel 3-4 óra fele felmentek a városba. A lányom elmondta hogy volt egy férfi aki olyanokat mondott nek és 3 barátnőjének hogy milyen jó "seggük" van. Nagyon féltem a lányom de tudom hogy néha néha el kell ide oda engednem. Ti hogy vagytok vele? Felháborító nem igaz?

2016. jún. 3. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
popsigatya volt rajta?
2016. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked soha nem mondtak ilyet, akkor megértem, hogy fel vagy zaklatva.
2016. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rendes hosszú farmer volt rajta
2016. jún. 3. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnia elengednie a füle mellett. Nyíregyen az átlaqnál több tahó ember van.
2016. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem elhanyagolható tényező,hogy lányod 8 vagy 18 éves. Ez amúgy még egy igen enyhe beszólás,ilyesmit a vonzó nő napi szinten kap még a fővárosban is,el kell engedni a füle mellett. Te tényleg nem tapasztaltál soha ilyet?
2016. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nyíregyházi vagyok. Van egy jó módszer, el kell kezdeni idegennyelven beszélni, több ismerősnél is bejött ez. A zaklató tag cigány volt, nem tudott angolul, ott is hagyta őket.
2016. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!