Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a nők miért...

Szerintetek a nők miért ennyire kegyetlenül féltékenyek, irigyek egymásra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha egy nő szebb vagy csinosabb az akkor a többi nő szemében már vagy rib.nc vagy biztos pénz éhes. Miért rivalizálnak ennyit a nők egymás közt?
2017. febr. 9. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Az mellett a tény mellett, hogy mert 99%-ban igazuk van?
2017. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép általánosítás.
2017. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ez van amit az egyes mond. általánosságok érdeklik őket nem pedig az egyénre vonatkozó tények.

de nem csak a nőket, az emberek túlnyomó többsége így hoz véleményt.

kezdjetek el beszélgetni valakivel, s magatok is megláthatjátok, milyen arányban van tájékozódás a véleményük mögött.

2017. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szeretik ezt így látni, mert számukra izgató látvány két rivalizáló nő. Persze van némi alapja bizonyos esetekben, de erősen eltúlozzák a férfiak ennek a jelentöségét.
2017. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok irigyek, akik boldogtalanok, elégedetlenek a párkapcsolatukkal.

De rengeteg irigy férfi is van. Csak ők inkább sunyiban csinálják.

Itt is hány férfi sír, hogy ő nem olyan magas, nem olyan izmos, nem olyan gazdag, nincs olyan autója, mint másnak. És persze a jóképű férfiak szerintük mind bunkó tahók.

2017. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem mindenhol van így.

Nálunk kevesebb a férfi, mint a nő, így sok nőnek nem jut férfi. Így egyre nagyobb a verseny, ergo egyre durvábbak az eszközök is. Ez generálja azt, hogy a nők utálatosak egymással.

Bp. közelében ez a legintenzívebb. Vidéki falvakban ez nem nagyon érezhető, mert ott még jobban van értékrend, becsület, erkölcs. Kevesebb az anyagi érdekek miatt törtető nő. Falun ha átjársz a szomszédba a Katika férjéhez, azt 2 perc alatt az egész falu tudja. Városban nem, mert az emberek nem figyelnek egymásra, senkit nem érdekel, ki a szomszédja és az mit csinál.A mai műsorok nagyon lerontják az értékrendet. Városban a TV alap kikapcsolódás napi szinten. Falun kevésbé, vagy legalábbis a falusi ember tudatosabb, jobban megválogatja, mit néz. Persze vannak kivételek mindkét helyen.

2017. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A világ, amiben élünk, pontosabban annak ember alkotta szabályrendszere okozza ezt az értelmetlen versengést, ahol csak győztesek és vesztesek vannak.

De amint néha ki tudja valaki kapcsolni az egóját és vele az önértékelési és/vagy identitászavarokat, levegőhöz tud jutni.


Kár egyrészt a "nőkre" általánosítani ezt, mert nem mindre jellemző, másrészt meg ilyesmivel foglalkozni.

2017. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az féltékeny/irigy aki nem elégedett önmagával. Ez pedig sok emberre igaz.
2017. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A te érvelési hibád: állító kérdés.
2017. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nincs semmim. Lehetnék másokra irigy? Igen. De nem szoktam irigykedni. Ismerek olyanokat akiknek sok pénzük van és nagy vagyonuk mégis irigykednek másokra.
2017. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!