Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ronda embereknek miért nem...

A ronda embereknek miért nem lehet véleményük?

Figyelt kérdés
Ha ők valamire azt mondják, hogy nem tetszik nekik, akkor egyből azzal jön mindenki, hogy "irigy vagy". A ronda embereknek miért nem lehet véleményük?

2017. jún. 24. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lehet véleményük, amúgy én is utálom "az irigy vagy" érvet. Viszont az is eléggé nevetséges, amikor hatalmas sörhassal rendelkező, vaddisznószerű uraságok osztanak ki sokkal csinosabb nőket, hogy fogyhatnának, vagy hogy bottal sem piszkálnál meg, illetve amikor tényleg hatalmasra hízott nőismerősöm gúnyolódó megjegyzéseket tett a vékonyabb lányok ruháira...
2017. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra."

Szóval nem kell ehhez rondának lenni.

2017. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem a kinézetük miatt "nem lehet" véleményük hanem az miatt ahogyan kifejezik azt. Mivel általában az irigység szól belőlük sajnos. De a kérdés hülyeség mivel mindenkinek lehet valamiről véleménye. Az már más ha senki sem kíváncsi rá és itt ez a lényeg. Ugyanis ebben az is benne van, hogy a kicsit "csúnyább" embereket kiközösítik szóval lényegében nem is veszik emberszámba őket nem, hogy majd a véleményükre kíváncsiak...ez is csak egy a szánalmas emberi társadalom "fejlett" felfogása közül. :D

Viszont ma már hogy mi a csúnya és mi a szép is elég zavaros az embereknek. Szépnek számít egy barbi baba kinézetű bitch. Csúnyának mindenki más aki nem barbi baba kinézetű. Szánalmas...

2017. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

"tényleg hatalmasra hízott nőismerősöm gúnyolódó megjegyzéseket tett a vékonyabb lányok ruháira..."

Miért ne tehetne? Attól még hogy ő hatalmasra hízott, egyrészt lehet véleménye mások öltözködéséről, másrészt pedig az ő testalkata semmiben sem befolyásolja azt, ha valaki más idiótán öltözik. Vagy ha 50 kiló lenne, akkor már lehetne véleménye? Kész röhej.


Az ilyen "irigyvagy"-osaknak pedig megfognám a fejét és addig verném a betonba, amíg mozognak, mert ilyen hülye embereknek egyszerűen nem kellene élniük.

2017. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nekem elég ronda az arcom, de én sosem teszek megjegyzést a másikra. Ha valakit nem tartom esztétikusnak, akkor befogom a szám és kész, és ugyanezt tenném akkor is, ha szerintem szép lennék (különben is, mindenkinek más a szép).

És az nagyon felnyomja bennem a pumpát, amikor a vékony embereket kritizálják a kövérek (én átlag alkatú vagyok). A kövérségnek csupán töredéke a genetika kérdése, lehet tenni ellene.

2017. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 4


Értem amit írsz, és abban igazad van, hogy elhízva is alkothat véleményt, de nekem elhiheted azokkal a ruhákkal semmi baj nem volt.

2017. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Az emberek mindig szeretik elnyomni a másik véleményét.


Olyan ez mint a versenyzőknél a "csináld utána és akkor pofázz" gondolkodásmód. Attól hogy valaki nem forma 1-es versenyző, még lehet véleménye arról ha egy "profi" hibázik.


Vagy attól hogy én szarul énekelek, még csak megmondhatom hogy XY is szarul énekel, még ha tőlem jobb is.


Pont ugyanúgy attól hogy nem előnyös a külsőm, még ízlésem lehet és megmondhatom hogy másé sem az.


Persze sok embernél tényleg az irigység jön elő és azért kritizál valakit, mert zavarja hogy szebb, okosabb, gazdagabb nála.

2017. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!