Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, hogy ha a...

Mit gondolsz arról, hogy ha a négy fal között a szobában unatkozva tölti valaki az idejét?

Figyelt kérdés
Élete főbb részét így éli, csak munkába jár és ott sem beszél senkivel. Nem azért él így mert így érzi jól magát, egyszerűen csak nem képes a változtatásra. Mert létezik ilyen még ha az emberek nem is tudnak róla, talán mentális betegségben szenved az illető, esetleg fogyatékos? Őszinte véleményt várok és érdekelne, hogy ha beleképzelnéd magad a helyzetbe (tudom nem menne :D) mit éreznél és mit tennél? A kérdést unalomból írtam ki, ne kíméljetek, jöhetnek a trollok is kiélhetitek magtokat!

2017. jún. 24. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
És téged ez zavar vagy mi ? Te így érzed jól magad az meg máshogy. Röhögnék rajtad ha börtönbe kerülnél a fene nagy jövés menésed, meg élet falásod, élvezeted miatt, bevarrnának és látnálak bedilizni a 4 fal között. A nagy erős kutya :D :D :D
2017. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ott legalább lennének barátai, személyes kontaktja.

Ha az ember rákényszerül, egyből nyitottabb lesz aki nem az.

Olyan melo kéne ahol muszáj kontaktolni akkor alapvetően változna az illető.belejönne, meglátná a pozi oldalát is

2017. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdés amit megfogalmaztál, egy olyan szintű rosszmájúságról, rosszindulatról, gúnyosságról, utálatról árulkodik, hogy nem találok szavakat. Tudod, az aki egy háború mentes országban, békeidőben és ennyire nyughatatlan, ennyi feles energiája van arra, hogy a másik b @ szogatásával foglalkozzon, simán felültetném egy repülőre és egy zsákkal a hátán kirúgnám a sivatag felett, aztán élvezze a kalifáék vendégszeretetét.
2017. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy afféle remete, vagy mizantróp, ez esetben nem tudom elítélni. Vegyük azt is hozzá, hogy manapság ez a mosléktársadalom olyan szinten eltorzult és lezüllött, hogy akinek van esze, az kivonul belőle, és nem törődik a többi emberrel. Valamiért együttérzek velük.

Az hogy a szobájában tölti az időt, nem egyenlő azzal, hogy unatkozik. Én is 99%-ban idehaza vagyok, de szó nincs arról, hogy csak ücsörgök és bámulok magam elé, hanem mindig van elfoglaltságom.

2017. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
en pont ilyen ember vagyok, szar igy elni de egyszeruen nem birok menni sehova pl arra gondolok hogy elmegyek a boltba faj a hasam minden bajom lesz ideges leszek s vegul ram jon a szaras, emberekel se nagyon tudok kommunikalni nem is erzem jol magam koztuk, nem tudom ki lehet e ebbol gyogyulni valahogy mert en szeretnek baratnot meg normalisan elni de nem tudom mit tehetnek.
2017. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen az eddigi válaszokat mindenki válaszára zöld pacsit nyomtam! :)

Jöhetnek még válaszok

2017. jún. 24. 20:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez a fajta életvitel valójában nagyon is illik rám, ezért is foglalkoztat annyira ez a téma, hogy kiírtam ezt a kérdést. Érdekel, hogy az egészséges, átlagos életet élő embereknek mi a véleménye erről a jelenségről, hogy viszonyulnak, mit gondolnak az ilyen emberekről.
2017. jún. 24. 20:49
 8/19 anonim válasza:
7%
Egészséges átlagos ember vagyok ahogy írtad. A kulcsszavaid között is szerepel: életképtelen. Jól látod a helyzetet. Nyafogás, kifogás, életképtelen és antiszociális. MInt az ide írók többsége is a kérdésben. Láthatod. Elég keserű sanyarú életet élnek ezek :) És ez meg is látszódik a gyk színvonalán is.
2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Fatal_3rror_ ***** válasza:
93%

"talán mentális betegségben szenved az illető, esetleg fogyatékos?"


Én pont ilyen ember vagyok, pedig nem vagyok sem fogyatékos, sem mentális betegségben szenvedő.


Mondjuk annyi a kivétel, hogy munkában beszédes és nyílt vagyok relatív, de valahogy mégsem tudok beilleszkedni társaságokba. Az életem annyi hogy bemegyek, dolgozok, aztán hazajövök gépezni.


Sosem voltam társasági ember, mindig is zárkózott voltam, gyerekkorom is rátett erre 2 lapáttal. Azóta meg úgy vagyok, hogy alig van haverom, aki van az sem ér rá. Nem szeretek emberek között lenni, nem szeretem a tömeget sem. Így nem járok sem bulizni, sem koncertekre. Inkább a nyugis dolgokat szeretem ahol egyedül lehetek.


Mindehhez hozzájön hogy utálom a nyarat. A szervezetem sosem bírta a 28-30+ fokot, nehezen kapok levegőt, izzadok mint a ló, ettől rossz lesz a közérzetem és csak még inkább ingerlékeny leszek ami nem segíti elő a társadalmi beilleszkedésem.


Pedig vannak dolgok amiket szeretek például bringázni. De ha kimegyek akkor mindig összefutok bicikliúton flangáló gyalogossal, vagy 5-en próbálnak elütni, még a többi bringás is simán nekem jön és csak felidegesítenek.


Egy időben próbáltam nyitni, barátkozni, eljárni közösségekbe, táborokba. De valahogy azt vettem észre hogy eltelik pár nap, eleinte minden jó, utána a többiek becsajoznak, a csajok bepasiznak, meg mindenki megismer mindenkit és jóban lesznek, én meg teljesen kiszorulok a közösségből. És még aki tartja is velem a kapcsolatot, ahogy megszűnik a tábor/közösség úgy el is tűnik. Így egyszerűen nincs is semmi kedvem és igényem már mások megismerésére.

2017. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1 - Nem zavar, mindenki úgy éli az életét ahogy tudja/élvezi, persze csak egy határon belül, amíg nincs mások kárára. :D :D

Egyébként gondoltam rá, hogy egy idő múlva ebbe beleőrülnék.

2017. jún. 24. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!