Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ha a fogam még...

Normális hogy ha a fogam még mindig érzékeny 1 hónap után?

Figyelt kérdés
A fogorvos betömte a fogamat, elmondtam neki hogy érzékeny a fogam, de ennek ellenére még sem gyökérkezelte ki. Azt mondta hogy nem szükséges gyökérkezelés, elég ha csak betömi, mert lyukas. Magánorvosnál voltam, tehát nem SZTK-ban. De mégis érzékenynek érzem továbbra is.
2017. jún. 26. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt problémám a fogammal azon kívül, hogy lyukas volt. Azonban egy másik nagyon fájt, így azt kihúzták, majd a doki közölte, hogy van még két lyukas, azt betömi, mert amit kihúzott is meglehetett volna menteni ha nem lett volna rossz.

Szóval betömte mindkettőt. Az egyiknek semmi baja nem volt a tömés után, azonban a másik...

A szimpla levegőre is érzékeny volt!! Nem hittem el, hogy ilyen létezik. Nem tudtam nevetni sem.

Két hónapig járkáltam oda-vissza, fogkrémek, gyulladáscsökkentők, stb. semmi sem segített.

Utána gyökérkezelte és probléma megoldva.


Ajánlatos volna visszamenni! Főleg ha fizettél érte.

2017. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ez a fogam elég jól látszódik, ugyanis a metszőfogamról van szó.
2017. jún. 26. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Sürgősen röntgeneztesd meg.

Ha tovább romlik, nyitott a tömés akkor akár ki is mehet.

Akkor meg elég gáz meg drága pótolni.


Ha jó minden, nincs begyulladva akkor nekem volt, hogy 4 hónap után simult el.

2017. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!