Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pharmatex hüvelykrém hatásos?...

Pharmatex hüvelykrém hatásos? Nemrég volt abortuszom, mert a baba nem élt. Nem szeretnék újra próbálkozni, de gyógyszert csak kb. egy hónap múlva tudok iratni, akkora kaptam időpontot. Sajnos az óvszer se megoldás, mert érzékeny vagyok rá.

Figyelt kérdés
Megszakitás mellé ez a krém hatásos lehet? Személyes tapasztalatokat szeretnék ha lehet.
2016. máj. 17. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kúpot használunk, termékeny napokon megszakítással együtt, nekünk nem volt gond.

Tudjuk, hogy akár be is csúszhat egy baba, ezt is megbeszéltük, mikor így döntöttünk.


Ha egyáltalán nem akartok most próbálkozni, tehát nem jöhet, akkor hosszú távon viszont mást keresnék.

2016. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Majd gyógyszert szeretnék szedni,ez csak átmeneti megoldás lenne. Csak nem tudom mennyire biztonságos.
2016. máj. 17. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Önmagában nagyon nem biztonságos, de megszakítás mellé jó.


Szerintem a kettő együtt már elég biztonságos, míg nem tudod megoldani a tablettát.

2016. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. máj. 17. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Megszakítás mellett szerintem is jó, de máshogy nem. Nekem a nőgyógyászom azt mondta, akkor használjak pharmatexet, ha nem baj ha becsúszik a baba.
2016. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!