Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap már megint nem...

Ez a hónap már megint nem sikerült? Lombikos vagyok. Tegnap volt elméletileg a beágyazódás napja. Tegnap még haspuffadás, mellfájdalom. Mára ebből annyi maradt, hogy a mellbimbóm érzékeny, de már nem feszül az egész. El vagyok keseredve. 😨

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Most miert ezt nezed es keseredsz el? Csinaljt tesztet amikor kell es kesz, azelott minek szomorkodsz?

Igaz nekem nem lombikkal lett gyerekem de mikor terhes voltam legeloszor a mellbimbom fajt nagyon.

Feleslegesen idegesited magad olyan miatt elore ami meg nem is biztos, amig nem tudod h nem vagy az addig meg minek szomorkodsz? Pozitiv hozzaallas nelkul nem is sikerulhet. En elhiszem h nagyon rossz meg jon majd a valasz h en nem tudom min mehetsz keresztul oke ezt alairom boromon nem tapasztaltam, de azt biztosra tudom h kicsit pozotivabban allj a dologhoz, ha negativ es nem vagy terhes raersz akkor elkeseredni.

2014. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezek a jelek egyáltalán nem mérvadóak. Tudom hogy nehéz de hidd el nem ezen mulik a siker. Van olyan lombikos barátnöm akinek az elsö sikerült az elsö tünete az volt amikor 9 hetesen elkezdett szük lenni a nacija, neki semmi mell vagy fájdalom nem volt, elötte volt 3 sikertelen inszeminációja akkor szenvedett össze vissza.

Remélem már olvastad a lombkos 10 parancsolatot, de ha nem akkor itt van, föleg a 7-est ajánlom figylemedbe.

[link]

2014. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem, majd csak 8 hetesen kezdődtek...
2014. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!