Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai lányok 99%-ban mért...

A mai lányok 99%-ban mért olyan, hogy is mondjam, csöcsmutogatós izék? Ezzel azt hiszik ők lesznek a menők vagy mi?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A 99 et én is sokallom.

Ismerek kb 1500 lányt aki tökön illetne lábbal ha belépnél az intim szférájába.


A többi meg csak egy darabig fog zavarni téged is.

Egy idő után oda se nézel vagy csak bámulod fel sem fogva, hogy mi van előtted.

2017. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha egy fiúnak tetszeni akar, akkor inkább a személyiségével fogja meg, ne pedig a testével."


LOOOOOOOL


Kepmutato bagazs, ti nem tudjatok, hogy mit akartok!

2017. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És azok is, nem? Soha nem voltam ilyen, mielőtt lepontoztok, de ha ilyen lettem volna, baromi népszerű lennék. Mert a pasik nem megbotránkozva néznének, hanem csillogó szemmel.


Ha megbotránkoznának, semmit nem lehetne eladni pucér nővel.

2017. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg a "csöcs" szó használatától eszetlen nagy suttyónak tűnsz.
2017. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát kövezzetek meg! Én szeretem, hogy a mai lányok csöcsmutogatósak...
2017. jún. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért nem a 99%, csak azért tűnik annyinak, mert ők a feltűnőek, nem a visszafogott, szolid lányok.


Aztán a többi ok:

- ezeknek a lányoknak a többsége mással nem tud kitűnni, mert nem elég okos, nem elég érdekes... a legnagyobb értékük a helyes pofi meg a feszes cici

- tinikorban, amikor elkezdenek érdeklődni a fiúk iránt, a fiúk 70%-át a farka irányítja, és úgyis arra a csajra hajtanak, akiről a legkönnyebben elképzeli, hogy szétteszi a lábát... mivel a lázadó, vagány emberek a hangadók, ez általában egybe is esik az osztály menő csajával... aki nem is feltétlenül a legszebb, legcsinosabb. így a maradék meg elkezd magában hüppögni, hogy miért nem kell a fiúknak... az okosabbja belátja, hogy a srácok csak hormonkergültek, a butusabbja meg elkezdi utánozni a menőcsajt...

aztán jó pár év múlva is azt hiszik, a férfiaknak ez kell, pedig akkor azért a régen hormonkergült srácok felnőnek, megérnek, és már más kell nekik

- ugye a kitett cicire azért még mindig jönnek a bókok, lájkok, és 1) van, aki annyira önbizalomhiányos, még ha teszi is a vagány csajt, hogy kell neki ez a megerősítés, 2) van, aki ebből üzleti hasznot hoz (pl. Insta modellek)

2017. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert ribik. Meg kell dugni az ilyeneket aztan otthagyni. Erre valok. Hasznald az ilyet. Normlais kapcsolatra ugysrm alkalmasak.
2017. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt #16-os.

Amit leírtál igaz a mi nemünkre is.

Nem csak a férfiaknak vannak intim hormonháztartásuk.

Ez többezer éves dolog az emberiség történetében.

Nyitott kapun kopogtatsz a válaszoddal.

Minden amit leírtál, igaz mindkét emberi nemre is.

2017. jún. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!