Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Van köztetek olyan,...

Srácok! Van köztetek olyan, aki egy nővel való kommunikációt a világ nyolcadik csodájaként él meg?

Figyelt kérdés
Mert velem ez a helyzet. Nem tudom elképzelni, hogy velem valaha is szóba álljon egy nő, egy párkapcsolatban sem tudom elképzelni magam (noha nagyon vágyom rá), nem érzem magam férfinek. Kis taknyos 15-16 évesek meg könnyűszerrel találnak barátnőt, könnyen megy nekik a lányokkal történő beszélgetés.
2017. jún. 27. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kis taknyos 17 éves vagyok, de nekem sem volt még párkapcsolatom senkivel XD.
2017. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nincs abban semmi különleges.

Nem értem, miért hiszik azt sokan, hogy a nők egy külön faj, akikkel máshogy kell kommunikálni, mint a férfiakkal.

2017. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek nők a családodban? :O
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek a 2. válaszolóval.. Pontosan ugyanúgy lehet kommunikálni mindkét nemmel, nincs semmi különbség. Persze ehhez az is kell, hogy ne a lyukat/farkat lásd a másikban, hanem az embert, vannak, akik erre képtelenek.
2017. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csodaként kéne megélni, a nők is ugyanúgy emberek, nem pedig valami külön faj.
2017. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!