Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek volt igaza ebben az...

Kinek volt igaza ebben az esetben? Nekem volt igazam?

Figyelt kérdés
Rendeltünk egy pizzát. Anyám fizette ki. Megettem 2 pizzát, de utána anyut megkérdeztem, hogy neki kell-e még. Azt mondta, hogy csak nekünk vette, de ő nem kívánja. A dobozban volt még 1 db, de kivette a kezemből azt az egy darabot amit ettem. Utálom ha valaki kiveszi a kezemből a kaját, holott előtte azt mondta, hogy neki nem kell, és még amúgy is volt egy db a dobozban, de neki pont az kellett amit a kezembe vettem. Most a családom szemében én vagyok a köcsög, mert szóvá tettem ezt, és hogy én mindent sajnálok.
2017. jún. 27. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Kiezte Mónika ha tudom ilyen meglepetés vár besejövök.
2017. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide baromkám?
2017. jún. 27. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Inkább magadra használd a jelzőt, te gyerek, kibeszéled anyád a Gy.k.-n? Gratulálok. :]
2017. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt írok ki amit akarok, olyan kérdést. Valaki még a férjét is kibeszéli itt. Ha nem érdekel a kérdés, nem kell rá válaszolni.
2017. jún. 27. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tenném szóvá, hogy ha anyám elvinné előlem az utolsó pizza szeletet. Véleményt kértél, hát tessék. Ő mennyi mindent adott neked? Még ki is fizette ezt is. Nem tudom miért áll neked ez feljebb, még éhhalál szélén SE sajnálnám se tőle, se mástól.
2017. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nem érted amit írtam. Ízt mondta nem kell neki, erre tettem ki tányérra magamnak, de a dobozban még maradt, tehát onnan is vehetett volna. Én nem sajnálom, de akkor mondja azt, hogy neki az kell, és akkor nem eszek meg annyit. Nem hogy a tányéromról vesz úgy, hogy pont már a számba vennem, pont azt az egyet.
2017. jún. 27. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem véleményt szeretnél, hanem, hogy igazat adjunk neked? Mert most nincs joga elvenni tőled? Én röhögnék egyet, aztán had egye meg.
2017. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pitiáner.
2017. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Anyám mindig csak velem kötekszik. Különös amikor a tesóm elől nem szokta a tányérjából kivenni a kaját. Vagy másoknál is szokás más tányérjából való evés?
2017. jún. 27. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, véleményt kértél. Szerintem semmi okod felháborodni. Attól még, hogy te a sértődött félnek érzed magad, ne várd el, hogy itt szánjunk meg. Szerintem nagyobb probléma, hogy ez neked porbléma.
2017. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!