Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt a borzalmat...

Hogyan lehet ezt a borzalmat túlélni?

Figyelt kérdés
Barátnőm 5 éves kislánya 3 hete meghalt agydaganatban,a barátnőm pedig érthető módon belerokkant.Ma voltam nála,én nagyon sajnálom szegényt,de valami borzalom.Persze megértem,hogy iszik,3 hete nem fürdött,sír egész nap,de van neki egy 8 éves kisfia,aki hála Isten teljesen egészséges,de vele sem nagyon törődik.A férjével egyáltalán nem is beszél.Én is valószínűleg így tennék,ha ez velem történt volna,de valahogy segítenem kell neki felállni ebből a mély gödörből.Hogyan segítsek neki?Ha valaki elmesélné az ő történetüket és hogy hogyan állt fel,nagyon sokat segítene a barátnőmnek!
2017. jún. 27. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt szakember nelkul lehetetlen tulelni.
2017. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért itt neki kellene rájönnie,hogy van még egy gyereke,ezt nem csinálhatja.Gondolom vmilyen szinten erre fel volt készülve.Én azt mondanám,hogy sírjon,igyon,dühöngjön egy hónapig köntösben,valahogy ki kell adni a szomorúságot,aztán onnantól az életre koncentrálni,törődni a gyerekével,férjével.Ez örökre trauma,nem lehet ezt csinálni hónapokon keresztül,ki kell menni a levegőre első körben,lassan emberek közé.A férjét teljesen el fogja veszíteni,tehát dupla traumába fog csöppenni.Vígasztalni sok mindennel úgy sem lehet,szerintem próbáld kimozdítani a lakásból,legyen egy kis környezetváltozás.
2017. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!