Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pesti oldalon miért van...

A pesti oldalon miért van olyan sok igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Sokszor elképedek rajta.

Én a budai oldalon lakom, itt mondhatni nyoma sincsen az effajta igénytelenségnek.


Egy barátom unszolására, átmentünk a pesti oldalra, amit nem igazán szeretek,de mégis belementem.Méghozzá tömegközlekedéssel,na az megint valami borzalmas színvonalú, meg milyen büdös.Kézfertőtlenítőt is vittem, pedig nem vagyok az a fajta, aki mindig használja, de oda kellett.

Ha bulizni megyünk, mindig taxit hívunk, az legalább színvonalas és nem akarják kihúzni a pénztárcát a zsebedből.


A pesti oldalon engem leginkább az emberek igénytelensége borzaszt el.Nem az a baj,hogy rosszul öltöznek,hanem az,hogy igénytelenül néznek ki és viselkednek.



2017. jún. 27. 19:48
 1/9 Molyember ***** válasza:
94%
A szokásos provokációnál jóval gyengébb próbálkozás. (Ettől függetlenül lesz olyan hülye, aki felháborodik, és rendesen elküld a francba, csak nem elég bicskanyitogató a kérdésed, nem elég szórakoztató.)
2017. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Kedves ifjú troll!


Az ilyen dolgokkal sajnos lebuktatod magad:

"Kézfertőtlenítőt is vittem [a tömegközlekedésre]"

"mindig taxit hívunk, az legalább színvonalas és nem akarják kihúzni a pénztárcát a zsebedből"


Meg azzal is hogy nagyon is létezik a "Budán sznobok laknak, Pesten meg prolik" sztereotípia, de tabu nyilvánosság előtt hangoztatni.

2017. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem te liberális vagy.
2017. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Baratom, szamomra egesz Budapest egyforman putri...
2017. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Eleve igénytelen hely az egész. Mindegy melyik oldal. Kivéve bármely rész ahol kertesházban lehet élni. Lakásban nyomorogni nem élet. Persze ez nem jelenti azt hogy az ott lakók is igénytelenek. Egyszerűen ilyen sz.r helyre születtek.
2017. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Tudod kérdező azért van annyi igénytelen ember,mert mások kihasználják őket egész életükben,pont azok akik a "budai oldalon" laknak a hatalmas villáikban,másoknak meg még egy garzonra sem jut.


Örülj neki,hogy te jó helyre születtél,légy hálás a sorsnak,és mutass némi alázatot más emberek iránt!

2017. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Széll Kálmán tér, Mechwart liget, Móricz Zsigmond körtér, Szentlélek tér, Bécsi út végállomás, Kelenföld vasútállomás, Bikás park, Óbudai temető környéke, és még lehetne sorolni az olyan budai helyeket ahol nem tűnne fel hogy a "tejjel mézzel folyó" Budán vagy.


Általános törvény: ahol sok ember él, megjelennek a legalsó réteg képviselői is. Ez mindenhol így van, nem az Úristen tette patyolattá Budát, ahogy nő a varos, egyre jobban elmosódik a határ a két oldal közt.

2017. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el barátom, még ha kamu is a kérdés, a vidék számára ugyanolyan proli vagy budapestiként, mint számodra a pestiek, budaiként.
2017. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

A hetesnek szeretném mondani - miért jelenti "az alját" a felsorolt környék?

A pesti oldalon is vannak ilyen-olyan helyek, szerintem (is) butaság ez alapján különbséget tenni.

A kérdező meg csak szórakozni akart :)

2017. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!