Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 180. 000 Ft-ból 2 ember pesti...

180. 000 Ft-ból 2 ember pesti albérletben milyen szinten tudna megélni? Tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A két ember összkeresete lenne 180 ezer?

Abból meg lehet élni.

Albi 50-60 ezer rezsi min. 35-40 ezer.

A maradékból meg lehet élni, ha nincs gyerek vagy költséges hobbi vagy napi egy doboz cigi:)

Mi mindig több helyen vásárolunk, figyeljük az akciókat magunkra főzünk szóval kis okossággal meg lehet lenni.

2014. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
91%
Nekem a szüleim összkeresete alig több, mint a tiétek, és hárman meg tudunk élni belőle. Persze nem albérletben lakunk, és kicsit összehúzzuk magunkat, de ha csak ketten vagytok, szerintem meg lehet csinálni.
2014. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
93%
Szerintem meg...
2014. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
87%
Nem valami fényesen...
2014. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Mi 180ból megélünk úgy, hogy

nem albérlet, de 40-et fizetünk a rezsin felül a lakásraés van egy autónk és egy motorunk is( tehát van plusz más kiadásunk, ( kötelezők 40 egy évben, 2 évente műszaki, minden évben kb 100-10 a kocsiar a szerelőnel hagyott pénz)


nem húzunk nadrágszíjat, de megnézzük mit veszünk, ebből nyaralás is kijön, ha nem is görög tengepart, de 1 wellness és 2x4 nap Velencén vagy Tiszán simán..



Teht szerintem siman meg lehet élni

2014. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

Azt azért tegyük hozzá, hogy BP-en 70e alatt vagy a peremkerületben találsz csak albit vagy valami rettentő lepra lyukat kapsz.


Magyarul emberi lakásra rezsivel 120e-t nyugodtan számolj. Azt meg te tudod, hogy 60e forint havonta milyen életszínvonalat jelent nektek...

2014. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
fejenként 90 nettó? Albérlettől függ.
2014. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Xv ben50 körül fullos albik vannak a 7-es vonalán
2014. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

Linkelj nekem légy oly kedves csak 5 DARAB "fullos" albérletet 50K-ért a XV. kerületből. De tudod mit, ha átcsúszik egy szomszédos kerületeb az sem nagy baj.


Csak azért, mert jelen pillanatban az egész 15. kerületben KETTŐ darab albérlet van 50K-ért, az egyik egy nyírpalotai utcai 35 nm-es gettópanel, ami belül is hányadék, a másik pedig egy újpest mögötti putri (szó szerint).


Szóval lelkesen várom az 5 (!) db fullos albit 50 körül...

2014. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Aham.. Értem.. Egyébként elibetaláltál, mert nyírpalta Úti vagyok : imádom a környéket. Persze vannak lakások, amik lepukkantak, mindenhol van, mas kerületben vannak rosszabbak, 70e 28 nm és peneszes a fal, hát köszi...


180e ből nem kispalotában akarnak gondolom élni, 2 embernek 35nm bőven nagy is, amíg nem akarnak családot.

Panelt le lehet szólni, bár az emberek elég nagy százaléka él benne.

Pl m is továbbmehetnénk mert a keresetünk ne 180-190 hanem ennyit szániunk az életre, és ennyiből élünk, de amíg csak 2 en vagyunk minek mennénk? Jó a közlekedés, nyugis, parkra néz a ház.. Jók a szomszédok.


Nincs nekem időm arra, hogy most albikat keressek, elég volt az elmúlt időben( barátnőnek 2 hónapig kerestem, ezért vagyok képben)


Elsőre egy:

Nem kispalota, de rendben van ( bár az ingatlanosok sosem fotóművészek) a fürdő nincs felújítva..


[link]

2014. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!