Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kellek sehova sem?

Miért nem kellek sehova sem?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta keresek diákmunkát. A környékünkön nincs sok diákmunkalehetőség, a hatvani Decathlon az ami még jó is lenne.Diákszövetkezeten keresztül jelentkeztem. Az önéletrajzomat emailben többször is elküldtem, egszer sem válaszoltak semmit sem. Sokak szerint nagyon sok diák dolgozik ott. Én miért nem kellek nekik? Valami baj van velem? (18 éves leszek)

Ez már a második nyár lenne hogy nem vesznek fel. Ami nagyon nagyon bánt. Iszonyúan kellene a pénz. Ugyanis nem élünk jól. Égetően szükségem lenne a pénzre. Legyetek szivesek tanácsoljatok vmit, mert én mar nem bírom ezt.



2017. jún. 28. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem vesznek fel, mert nincs protekciód, vagy nem nyaltál be senkinek, a közvetítőnél. Sajnos van ez így.


Haver is dolgozik egy helyen, anyja is ott dolgozik, őt önéletrajz nélkül is felveszik, én meg önéletrajzzal, jobb bizonyítvánnyal szakmai tapasztalattal, se kellek erre a bizonyos helyre.

2017. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne felhívni őket, miért van ez. Esetleg nézz körül a neten nem az irodák kénye-kedvére bízva magad.

[link]

Vagy egy másik megfelelő városban lévőt hívj fel. Öt óráig még eléred.

2017. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nem vesznek fel, mert nincs protekciód, vagy nem nyaltál be senkinek, a közvetítőnél. Sajnos van ez így.

"


Hát körülbelül.


Na figyelj, a jelenlegi helyzetben, ha egy cég felad egy hirdetést, te meg simán jelentkezel rá, azok törlik a levelet.


Oda menj ahol van ismerősöd vagy protekciód, simán utcáról nem fognak felvenni, hogy te jelentkeztél és majd válaszolnak és behívnak. Szerencséd van ha nem írnak vissza ökörséget.


Simán bejutni egy céghez most nem igazán lehet, amire te gondolsz.

2017. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Én is rengeteget kilincseltem,telefonáltam,levelet írtam,lejártam a lábamat,mégsem vettek fel diákként sehova anno. A protekciósok meg szépen csak odasétàltak,és kész.
2017. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek.


Ha van egy hirdetés és arra alapból jelentkezel, röhögnek, soha nem vesznek fel.

2017. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Protekció tényleg sokat közrejátszhat meg a Decathlonban biztos tényleg van diák bőven.


Ha Hatvan környékén nézelődsz próbáld meg esetleg a Bosch-t vagy a Tesco-t, hátha.


Oda is nagyon szokott kelleni az ember meg sok diákot foglalkoztatnak.

2017. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig örülj míg nem írnak vissza ökörséget.


Nekem van hogy olyanokat írnak vissza pofám leszakad.

2017. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!