Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kellek sehová?

Miért nem kellek sehová?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 2 nyelvvizsgával, turizmus, vendéglátás szakirányban van diplomám is. Miért nem kellek sehová még árufeltöltőnek sem? Van tapasztalatom, dolgoztam eladóként régebben, diákmunkaként árufeltöltőként is. Mit csinálok rosszul? Adnátok tippeket?


Baranya megyében lakom.


Előre is köszönöm!



2016. dec. 14. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlképzett vagy, ezekhez a munkákhoz.
2016. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Eltitkolod a végzettséged..jobbat nem tudok mondani
2016. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A turizmus teruletén probàlkoztàl màr? Akàr recepciosként, mondjuk? Javaslom, hogy (ha eddig nem tetted) tolts ki egy Europass tipusu CV-t, nyomtasd ki amennyi példànyban szukségesnek làtod és vidd el egy jol megirt szàndéknyilatkozattal egyutt minden olyan céghez, ahol dolgoznàl. Szorni kell az infot, elobb-utobb bejon valami. Sok sikert!
2016. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a 2 nyelv?
2016. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Volt amikor nem vallottam be a végzettségemet, mégsem kellettem. A turizmuson belül pedig a vendéglátás nem nekem való, inkább más ágazatokban dolgoznék, de itt nincs rá lehetőség. Nyelvvizsgáim pedig angol és horvát. A horvátot anyanyelvi szinten beszélem.
2016. dec. 14. 15:49
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Ez annyira tipikus.


Nagyon jó diplomád van, egyik legjobb. Nyelviszgáid: legjobbak.


Üdvözöllek a szivatóműsorban, házigazda: magyarország.


Én is pl. dolgoztam egy cégnél: nézi a fickó: igen, mérnök diploma, nyelvvizsga: angol. Azt mondja fizetés: minimálbér.


Szóval üdvözöllek sorstárs!

2016. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már dolgoztál korábban, akkor valahova csak kellettél.
2016. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Költözésen gondolkoztál már? Tudom, nehéz ekkorát váltani, főleg ha az embert család, szerelem, barátok kötik egy helyhez, de néha ez a jó megoldás.


Én most kerestem munkát Budapesten, igaz más területen, de láttam sok turisztikai melót is. Engem is érdekel ez a terület is, ezért néha kíváncsiságból megnyitottam egy-egy hirdetést, és gyakran meglepődve láttam, hogy valahova végzettséget sem kértek (pl. utazási irodába utazásszervezőnek), és elég volt az angol nyelv középszinten.


Szóval szerintem Budapesten biztosan el tudnál helyezkedni a szakmádban, a diplomáddal és a nyelvvizsgáiddal együtt ráadásul jó fizetésért is (nettó 200 akár, pályakezdőként).


De ha a szakmában valamiért mégsem sikerülne, az 100%, hogy más munkakörben hamar lenne állásod. Budapesten rengeteg a betöltetlen pozíció.

2016. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Melyik városban laksz egyébként?


Pécsen?

2016. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Innen szemezgethetsz:

[link]


Az Europai Unios intézményeknél érdemes nyelvvizsgàval pàlyàzni. Lehetsz példàul tolmàcs.

2016. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!