Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs motivációm, hogy boldog...

Nincs motivációm, hogy boldog legyek, ez baj?

Figyelt kérdés
Ez nem az a tipikus "jaj de elegem van az életből, mert semmi jó nem történik" hozzáállás, hanem egyszerűen nincs bennem indíttatás, hogy boldog és örömteli legyen az életem. Nekem így jó, ahogy van. Nincs bennem öröm de úgy nagyobb bánat sem, inkább az piszkálja a csőröm, hogy sokan pl.: pszichológusok, motivációs trénerek azt az üzentet közvetítik, hogy élvezzük az életet és töltsük meg tartalommal, szerezzünk önbizalmat, keressünk kihívásokat és akkor sikeresek lehetünk stb., de nekem ehhez nincs kedvem, ez baj? Lusta vagyok?

2017. jún. 28. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj. Ha neked megfelel így, és elegendő annyi, hogy a lelked "nincs minuszban", akkor okés. Szerintem is elég annyi, hogy nincs rossz érzés az emberben; és a negatív hiánya az már jónak számít. De boldognak lenni is nagyon klassz ám:) De a negatív hiánya már az is nagyon jó. Meg tényleg, ha te így jól érzed magad, megfelel, beéred ennyivel, nem törsz/ törekedsz nagyobbra, mert így is jó, akkor szerintem ez így tökre okés.
2017. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na végre valaki normális.


Az optimisták felelnek a napi hangulatért.

De többre nem viszik.

A többiek meg formál-j/n-ák a jövőt.


Ne zavarjon.

Másokért tegyél meg amit tehetsz a többi meg nem lényeg.

2017. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!