Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek mi bajuk a...

Az embereknek mi bajuk a Gamerekkel? Miért nézik le őket olyan sokan? (Hosszú lesz, többi lent)

Figyelt kérdés

Az emberek miért csak azokat nézik le akik játszanak? Azokkal mi van akik olvasnak? Vagy filmet/sorozatot néznek? Őket miért nem nézi le senki? Rengeteg játék van ami sokkal jobb, mint a mai filmek többsége. Vannak amelyek vetekszenek vagy akár le is nyomják a könyvek által nyújtott élményt.

Engem nem érdekel ki mit szeret, nem nézek le másokat amiatt ha különbözik az ízlésünk.. de mások miért nem képesek ugyan erre? Értem én, hogy különbözőek vagyunk.. de meg sem akarják érteni, miért jók a játékok. "Állandóan csak nyomkodod azt a hülyegépet". Mert az miért is jobb ha barátok köztöt nézek a TV-ben meg éjjel nappal BP-et? Miért olyan rossz, hogy a barátaimmal beszélgetek közben meg jól is érezzük magunkat? A sztori orientált játékokról nem is beszélve. Nem is írok tovább csak felmérgelem magam :D



2017. jún. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Felsoroltad pont azt a 2 műsort, amiből senki nem tanul....

Tulajdonképoen nem tudom elkeptelni azt hogy valaki azt mindja nejed gyere tabzlni, mert kezdődik az ÉNB......

Sorold fel azokat a jatékokat amiből tanulsz, es erre hivatkizva játszol vele....

2017. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Semmi probléma nincs azzal, hogy játszol. Ez is csak egy hobbi. Ha nem 24ből 8-12 órát töltesz naponta a játékkal nincs ezzel semmi baj. Intelligens ember nem nézi le a másikat emiatt... a többi ember véleménye meg nem számít. Nekem legalábbis. :)
2017. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a probléma, hogy játszasz, hanem a mennyiséggel van itt probléma. Amíg egy tv-sorozat 40 perc, vagy egy film 2 óra, addig a játéknak nincs vége, és ha függő az illető, akár egész nap is tolja. És valljuk be, aki "gamernek" nevezi magát, az valószínűleg nem 40 percet játszik naponta, hanem legalább 4 órát.
2017. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De mikkel játszol? Miből tanulsz?
2017. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak az eljátszott idővel van bajuk.

És valljuk be kicsit emberfeletti 1 óra után letenni ha beleéled magad

2017. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem a kritika egyik forrása, hogy a legtöbb gamer csak úgy ajándékba kapja a vasat, olyan értékű gépet, amiért egy átlagembernek jó egy évet kell melózni, hogy kiszorítsa rá a plusz pénzt. A kritika másik forrása, hogy a gép előtt töltött idő kivonja a játékost a valódi világból, erre mutat rá jól ez a Sout Park epizód is: (Cartman még sz..ni se megy el, inkább a gép előtt csinálja:)


https://www.youtube.com/watch?v=WgvTgV5EoGY

2017. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb gamer meg tesz rá, hogy mit gondolnak róla. :D
2017. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. angolul szinte csak játékból tanultam meg, először nagyon nehéz volt aztán egyre jobban ment, bekerültem egy remek közösségbe, mindenféle nemzetiségű tagokkal, azóta is napi szinten beszélek velük, a játéktól már teljesen függetlenül..

De pl. a programozás is ez által kezdett érdekelni komolyabban, és e téren is szereztem némi ismeretet ami szintén jól jött azóta.. és még sorolhatnám


Úgyhogy lehet tanulni és lehet hasznos a dolog, és amíg nem vesz el annyi időt amit már te is soknak találsz, addig szvsz teljesen rendben van.


Arról pedig, hogy mások mit gondolnak.. hát

szerintem ez is csak egy hobbi, ami ugye mindenkinek más, ilyen alapon sok minden másba is bele lehetne kötni

A kedvencem, amikor olyanok szólnak be a gamereknek, akik tipikusan egész nap a telefonukat nyomják, de "akik egész nap a gép előtt rohadnak", azzal valamiért mindig bajuk van. :D

Na de mindegy, a játék jó, úgyhogy amíg élvezed és szórakoztat, csináld.

2017. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Igen szerintem is a mennyiséggel van baj én is játszok károcsonykor vettem a Battlefield 1 és oda van irva mennyit játszottam összesen 20 órát karácsony óta és mással nem is játszottam és azt mondják kocka vagyok
2017. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Azért,mert nem állnak be a sorba:)


Másoknak az a szórakozás,hogy azt ordibálják,hogy "buli van",jól leisszák magukat,aztán kiposztolják facebookra,hogy ők milyen királyok.


Szerintem is sokkal jobb egy sorozatot megnézni vagy játszani valamilyen játékkal,mint idióta,felszínes emberek hülyeségeit hallgatni..

2017. júl. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!