Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek levegőt venni?

Nem merek levegőt venni?

Figyelt kérdés

A párommal 2,5 éve vagyok távkapcsolatban. Hiába találkozunk havi 1-2 alkalommal, soha nem aludtunk még együtt, pár héten belül viszont végre együtt fogunk. A probléma csak az, hogy ha összebújunk, nem merek levegőt venni. Néhányszor már volt, hogy összebújtunk az ágyban, de ilyenkor mindig úgy érzem, hogy nem működik a légzési reflexem, csak direkt tudok lélegezni, viszont nem merek, mert ilyenkor viszonylag nagyokat lélegzek. Ez előfordul akkor is, ha csak alszok, volt, hogy arra keltem fel, miután nagy nehezen elaludtam, hogy levegőt kell vennem. Emellett nagyon nehezen alszok el, ez mindig is így volt.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Lehet valamit kezdeni ezzel a légzési problémával? Beszéltünk már erről a párommal, és benne van, hogy külön aludjunk inkább, de én szeretnék vele összebújva aludni.



2017. jún. 29. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik eláll a párodtól a lélegzeted :DD
2017. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem lehet köze az apnoe-hez.


Tehát apnoe, keress rá.


Én szoktam arra kelni, hogy miért nem veszek levegőt. Kezelhető.

2017. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szexeltek azt nem fogod kibírni levegő nélkül és rájössz, hogy mégis működik az a reflex, nem véletlen, hogy akarattal csak bizonyos szintig befolyásolható...
2017. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma éjjel is ez volt, és alig bírtam elaludni, tehát nem a páromtól függ a dolog. Ilyenkor muszáj sóhajtoznom, hogy levegőt kapjak, ezt nem mertem összebújva. Utána olvastam az apnoe-nak, tényeg lehet hozzá köze, de nem vagyok benne biztos.
2017. jún. 30. 08:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj tüdőgondozóba, majd kapsz valami sprayt az asztmádra.
2017. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!