Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyen szörnyűség...

Miért álmodok ilyen szörnyűségeket?

Figyelt kérdés
Mindig én voltam az, aki sosem emlékezett arra, hogy mit álmododott, de tényleg. A gond mostanában kezdődött, pont nyáron amikor a legtöbb időm lenne aludni, viszont mindig felriadok. Egy nap arról álmodtam, hogy a halott dédimmel sétálgatunk az utcán én meg még gyerek vagyok. Ez nyílván fura volt, nem is tudom emlékeztem-e valaha arra, mit álmodtam... De aztán másnap azt álmodtam, hogy a mamámékhoz megyünk, ahol rosszul lett a papa és bevitték a mentők. Kivert a víz, ahogy felriadtam. Borzasztóan megkönnyebbültem, hogy nem igaz. Tegnap meg mikor elaludtam azt álmodtam, hogy egy mezőn játszik a család, focizunk, a család kutyusa pedig valamitől megriad és futni kezd az utak felé és elütik. Sírva ébredtem. Nem tudom mi lehet ez. Nem ért semmiyen trauma mostanság. Az érintettek pedig mind jól vannak. Horrorfilmeket vagy ilyeneket sem nézek már sok ideje, semmi rosszat nem láttam. De mégis, mi lehet ez?:(

2017. júl. 1. 08:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok a stressz, lazíts, szórakoz, talizz a legjobb barátoddal, mikor elkeztem dolgozni nekem is rossz álmaim voltak aztán idővel elmúltak.
2017. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!