Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen szörnyűség...

Miért álmodok ilyen szörnyűségeket?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő álmom. Valami szörnyeteg vagyok (magamat sohasem látom, de tudom, hogy nem ember vagyok). Vágignézem, ahogy egy férfi megerőszakol egy nőt, majd elvágja a torkát. Ezután elkapom a férfit, magammal vonszolom egy sötét helyre és halálra kínzom. Miközben könyörög az életéért azt mondogatom, hogy az a nő is így könyörgött. A borzasztóbb részeknél általában felébredek.

Nem merem elmondani senkinek, mert a valóságban én nem vagyok ilyen és félek, hogy furán néznének rám, ha megtudnák.

Van az ilyen álmoknak valami jelentésük?


2012. szept. 19. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az álmok azzal a tudat alattival kapcsolatosak, amiket az ember naponta csinál, vagy naponta foglalkozik.


Lehet, hogy sok olyan filmet néztél, ami hasonló témájú, és az agy ezt raktározza.

Javaslom, hogy ne nézz ilyen filmeket, vagy ne beszélgess ilyen dolgokról senkinek, teljesen zárd ki az életedből ezt a témát.


Zsömle/lány

2012. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Egyébként ez az álom azt is jelentheti hogy valamelyik hozzád közel álló embert megbántottál, és lelkiismeret furdalásod van. Ezt mindenképp tisztázd hátha elmúlik ez az álom. Mert az álmok az érzéseidet, akár a visszafolytott érzelmeidet szembesìti veled.
2012. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Horrorfileket nem nagyon nézek, félős vagyok.

Lelkiismeret? Lehet, nem tudom.. Hirtelen nem jut eszembe semmi. Talán valami eltemetett dolog?

2012. szept. 19. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha félős vagy akkor a félelmeidet mutatja. Szerintem ez az álom azt mutja hogy legszívesebben megmutatnád mindenkinek hogy ki is vagy. Mert gondolom ha félős vagy egy társaságban is az vagy. Sztem semmi értelme elhessegetni az érzéseidet, gondolataidat mások elől, mond ki amit gondolsz meg ha bajod van valakivel azt tisztázd az illetővel.És semmiképpen ne hazudj mert attól is lehet a lelkiismeret furdalás.
2012. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy mit értesz "temetett dolognak" . Amúgy mindkét válasz a második kérdezőtől jött.
2012. szept. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az álom nálam a belső démon rossz álmoknál ...

Úgy értem hogy ha rosszat álmodok én ott elmebeteg vagyok ha felidegesítenek és megverek valakit ez sajnos a való életben is így van ...

De az hogy te szörnyeteg vagy ez a te belső démonod ...

Lehet hogy Félős vagy a " való " életben de benned van a kínzás érzése lehet hogy félsz tőle de előbújhat belőled ha ilyen cselekményt látsz ...

Privibe küldj üzit ha többet akarsz tudni :) 14F a koromat ne nézd sokat tudok az álmokról :)

2012. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!