Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy valamit kidobtál azon elv alapján, hogy "ha az elmúlt egy évben nem kellett, akkor nem is fog", aztán mégiscsak szükséged lett volna rá?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy beteges gyűjtögető, de aminek még hasznát tudom venni, nem dobom ki csak mert egy ideig nem használom, és szoktam örülni, hogy de jól tettem, mert most meg kell (pl. pár hónapja egy régi, strapabíró mobiltelefonomat vettem elő ismét, amit csak azért tettem félre, mert két SIM kártyám lett, és az csak egyet tud kezelni, és nem akartam két telefonnal mászkálni, de most meg szükség volt rá).

De vannak ismerőseim, akik úgy vannak vele, hogy mindent kidobnak, amit mondjuk egy évig nem használnak.

Persze, ami tényleg semmire nem jó már, az nálam is megy a kukába, de nem dobok ki mindent.


2017. júl. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy-két alkalommal, de csak ilyen filléres apróságok. De olyan is volt, hogy megtartottuk, csak amikor kellett volna, akkor nem találtuk és később került elő, amikor már nem volt rá szükség.
2017. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szoktam kidobmi olyasmit ami még használható csak azért, mert pillanatnyilag nem használom. Csak olyasmit dobok ki ami már használhatatlan.
2017. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!