Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nevezhetem magam nyugodtan...

Nevezhetem magam nyugodtan amatőr gokartversenyzőnek? 20/F

Figyelt kérdés

Gyakran megkérdezik az alkatomból adódóan meg úgy általánosan ismerkedésnél, hogy sportolok-e valamit?

Erre gyakran nem tudom mit feleljek mivel nem vagyok élsportoló, viszont gokartozni régóta szeretek meg versenyeken részt venni, általában jó eredményekkel igaz még csak néhányan indultam de erre büszke vagyok és szívesen hangoztatnám. Mivel jártas vagyok az autó/motorsportokban ezért tudom, hogy egy igazi profi gokartversenyző szintjéhez sehol sem vagyok nemhogy autóversenyzőjéhez de mégis jól esne azt mondani, hogy versenyzek.

Nem volna túlzás ezt így kijelenteni vagy az átlag ember úgysem tudja, hogy működik az egész ha van pár kupám már annak számítok a szemükben vagy csak kinevetnének?



2017. júl. 2. 23:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindent értek, köszönöm! :)
2017. júl. 4. 20:51
 12/15 A kérdező kommentje:
Azt legalább gondolhatom magamról, hogy jól vezetek vagy ennek a cáfolására is van valami komoly magyarázat?
2017. júl. 5. 12:55
 13/15 veterán vas ***** válasza:

Már a kérdés föltevésekor kiderült, hogy neked tetszik ez a titulus, és arra utazol, hogy hátha olyanoknak mondhatod, akik még sosem láttak sem gokartot sem versenyzőt.

Ha úgy gondolod, terjeszd magadról, hogy jól vezetsz, hogy versenyző vagy, hogy kellet egy nagyobb lakást venni a serlegeknek kupáknak,.....szóval bármit.

Nekünk innen a monitor másik oldaláról úgy sincs fogalmunk, hogy pl. Vácon hónapok óta te tartod a körrekordot, vagy csak életedben egyszer ültél pár percre egy 50ccm-s váltó nélküli prüntyögőbe.

Keresd meg azt a közeget, ahol az "amatőr gokartversenyző" cím hallatán a csajok elalélnak, a srácokat pedig elönti a sárga irigység.

Te leszel a király. :)

2017. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem ezáltal akarok menőnek tűnni a lányok előtt mivel amúgy is az vagyok náluk úgy ahogy fiú társaságban is. Épp a lányok kérdezték meg, hogy én valami "AUTÓVERSENYZŐ" vagyok mert látták a Facebook profilomat. Erre természetesen csak annyit feleltem, hogy NEM csak hobbiból szoktam versenyezni! Nyilván tetszene ez a "titulus" de nem fogom magamat blamálni sem hülyének nézetni mivel tudom, hogy nem vagyok olyan versenyző. Egyébként is szerintem akinek már saját gokartja van az komoly szinten versenyez így nem mondható hobbi vagy amatőr gokartosnak. A bajnokság ahol szoktam menni (véletlenül sem nevezem most már versenyzésnek) osztályozza a kategóriákat kor és súly szerint így mégiscsak van kategóriám. Az eredményeket a saját oldalukon szokták publikálni a havonta történő versenyek után és az előző szezonban nem indultam. Minden jött mentnek azért nem nevezném mert állandó emberek szoktak jönni: ralisok (nem Herczig Norbi szint mielőtt megkérdeznéd) és volt országos gokart bajnok is (az pedig már nem amatőr). Emiatt a nagyon jó képességű emberek miatt győzni még nem sikerült csak néhány dobogós helyezés) de előttük nem is szégyellem, hogy csak ennyi vagyok. Örülök, hogy ennyire képben vagy Veterán Vas az autókkal (láttam már sok válaszod itt) és a versenyzéssel de azért ahogy a fociban, motocrossban úgy itt is vannak alacsonyabb "géposztályok". Szerintem érthető, hogy, hogy akartam magam kifejezni, eszem ágában sincs magam Kancsár Feriékkel szintjével egy lapon emlegetni akik világbajnokok. Reméltem van versenyzés nemcsak világszínvonalon is de ha szerinted nincs akkor majd most már azt mondom, hogy egy senki vagyok csak azért mert nem utaztam be a világot egy Forma 1-es ülésre várva.
2017. júl. 5. 15:30
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

"Nevezhetem magam nyugodtan amatőr gokartversenyzőnek?"


A kulturált válaszaid alapján látom, hogy egy normális emberrel van dolgunk, aki nem küzd önértékelési zavarokkal.

Ezeknek a fényében, szerintem nyugodtan nevezheted magad

>amatőr gokartversenyzőnek, aki csupán kedvtelésből, azaz hobbi szinten űzi ezt a sportot<.

Fanyalgók mindig is lesznek de ebbe a fogalmazásba nem lehet belekötni, mert -a magad szerény módján-, mégiscsak elmondtad magadról amiket szerettél volna tudatni másokkal.

(Egy volt versenyző)

2017. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!