Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jobb nőnek vagy férfinak...

Miért jobb nőnek vagy férfinak lenni?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy kérdés aminek a másik nem savazása lett a vége mindkét oldalról.

Itt most azt szeretném hogy azon legyen a hangsúly hogy te a saját nemedet miért szereted. Ha csak egy pozitív dolgot tudsz megemlíteni akkor azt írd le légyszíves.


2017. júl. 2. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

9-es


Tudom hogy ezzel csak pedzegetem a "férfi vs nő" táborok közti retardált vitát, de néhány dologban hadd világítsalak fel néhány dologban.


"-Nincs mentstruáció

-nincsennek striák "


Helyette van a fiúk többségének gyerekkorában fitymaszűkülete, mint nekem is volt. Nem volt kellemes mikor 4 évesen le kellett vetkőzni egy vadidegen doktornőnek, aki jól felvágta a fityma és makk közti kis bőrt. Nem sokra emlékszem , csak arra hogy napokig ülni nem tudtam. Ez persze egyszeri alkalom, de hidd el, azzal hogy nekünk kívül van a nemi szervünk, rengeteg komplikáció járhat. Erről urulógusok nyilván többet tudnak, ha érdekel nézz utána.


"-könnyű orgazmus "


Nőknél pedig 1 órán belül akár 3-4 orgazmus is, amiről mi csak álmodunk, és kettő után már zavaró is hogy csak mereven áll, és kidörzsölődött.


"-könnyű munkaszerzés és annak megtartása "


Attól függ hova. A pl eladók, fagyiárusok, pultosok 3/4 lány. Vajon miért? Mert talán dekoratívabbak mint egy pasi?


"-laza, kevésbé válogatos öltözet "


A fejedben élő megfelelési kényszert ne a férfiak kollektív bűneként tartsd számon, hanem kezelendő problémádként. Senki nem várja el hogy a legújabb nyári kollekciót villantsd minden héten, és kisestélyiben menj le kenyérért a boltba. Csajok is ugyan úgy felvehetnek egy végtelenül egyszerű toppot, egy végtelenül egyszerű nadrággal. Sőt, elárulom, női pólók is vannak.


És ne kezeljük már úgy az egyszerű, közönséges, vagy egyenesen igénytelen öltözködést, mintha az férfiaknál elfogadott lenne. Ha valaki szandálzokni, macinaci melegítő, és pörköltszavtos trikóban megy ki az utcára, az ugyan úgy undorító férfiként és nőként egyaránt.


"-nem kell kötelezően(!) főzni tanulni/ takarítani. "


Ennél a pontnál írhatnám simán hogy ha ennyi eszed van akkor tényleg csak a konyhába való vagy.

21 éves srác vagyok albérletui szobában, és szingli. Ha nem takarítok akkor élhetek a koszban és a rendetlenségben. Senki nem takarít helyettem. Ha nem főzök éhen halok. Szoktál is gondolkozni mielőtt klaviatúra elé ülsz?


Ajj, drága...azért az is sokat elárul rólad hogy majdnem minden állítólagos előny/hátrány valamilyen testi, vagy egyéb külsőség köré csoportosult.

2017. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

9-es

"Nincsenek striák"

Miért ne lennének?

Én voltam túlsúlyos, és igaz már lefogytam, de még mindig látszódnak a striák. Szóval légyszíves ne beszélj olyanról, amiről fogalmad sincs.

2017. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!