Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő többet tett le az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő többet tett le az asztalra, többet keres a párjánál, jobb végzettsége van, sikeresebb ettől még feltud nézni a férfira, ha a férfinak nincsenek kisebbségi érzései?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen, felnézhet rá.

Nem csak az anyagi biztonság megteremtése miatt nézhetünk fel egy férfira.


Hanem azért, amilyen ember és apa és férj.

2017. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Általában az ilyen nők más "értékekért" tartják a férfit. Főleg szexjátékszer és a gyerekek gondozója posztokra...
2017. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ebben egyáltalán nincs igazad, de úgy sem hiszel el mást, mert TE! ezt tapasztaltad. Vannak más felfogással rendelkező nők is. Nem kell általánosítani.

2017. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Attól, hogy valakinek nincs három diplomája vagy nem keres havi félmillát, még lehet nagyszerű ember.
2017. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresek jelenleg tobbet, a parom kb 20-30 ezerrel tobbet kap, de ez azert nem olyan hatalmas kulonbseg :D Viszont vannak terveim akikkel remenyeim szerint tobbet keresek majd par even belul. Eddig sem a penze miatt neztem fel ra, ezer masik tulajdonsaga van ami ertekelheto. (Eleve nem szeretem ezt a "felnezek ra" kifejezest, szerintem velem szemben degradalo, szerintem ahhoz, hogy felnezzek ra, magamat alacsonyabb szintunek kellene ereznem, ami nincs igy. Egyenlonek tekintem magunkat, de ez nem a penzugyeken mulik.)
2017. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Nem minden a munka.


Akkor az a férfi, aki jobban keres a nőnél, az szexrabszolgának és gyerekgondozásra tartja a nőt?

2017. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig fel néz rám a párom, pedig többet keres jóval mint én, de ugye 10 centivel alacsonyabb, így kénytelen felnézni rám. Különben, soha semmi gond nem volt, ha én kerestem a háromszorosát, ez ő bérének, vagy fordítva. Most ép ő keres jobban.
2017. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha van más, ami miatt fel lehet rá nézni (és nem a magasság), akkor szerintem nincs gond.

Az meg, hogy a férfinak van-e kisebbségi komplexusa, nem a nő hozzáállásán múlik, hanem a férfién. Az exem például nem bírta elviselni, hogy én bármiben is "jobb" legyek nála. Lebeszélt a továbbtanulásról, mert ő félbehagyta a sajátját és mikor én szerettem volna tanulni, folyamatosan becsmérlő megjegyzéseket tett. Elvárta, hogy legyen saját jövedelmem, de kijelentette, hogy nála többet ne keressek, mert az az ő önbecsülését sérti. Amíg engem úgy tartottak számon a helyi közéletben, mint "X felesége", az tetszett neki, de amikor én többet tettem le az asztalra és őt úgy kezdték el emlegetni, mint "Y férje", akkor vérig sértődött, megalázónak tartotta. Minden létező módon próbált visszahúzni, hogy ne tudjak semmiben felülemelkedni rajta.

Na hát EZÉRT nem tudtam felnézni rá.

2017. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

#8


De, azért a nőén IS múlik. Nekem van olyan munkatársnőm aki végig mint hulladékról beszél a férfjéről aki csak mint "a gyerekek nevelője" van jelen. Szóval a nő kb. szarba se nézi. Igaz az a nő mást se. És még csak nem is főnök, csak egy cezaromán, diktatórikus, agresszív féreg.

2017. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Minek kellett szegény elsőt lepontozni?!

Bármilyen hihetetlen is, igaza van.

Nem minden a pénz.

Tudtátok amúgy, hogy a pénznek van egy csökkenő határhaszna? Tehát egy bizonyos összeg után már mindegy, hogy több vagy kevesebb.

2017. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!