Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sértő egy lánynak a testi...

Sértő egy lánynak a testi hibájára utaló becenevet adni?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, csak viccből, haveri kapcsolatban. Egyik ismerősöm minden lánnyal ezt csinálja. Például egy duci lányt gombócnak hív, egy alacsony lányt meg törpének. Van egy lány, akinek nincs nagy melle, na ő a lapos, egy másik meg pont hogy a bögyös. Mindenkire ráragaszt egy becenevet, és onnantól úgy szólítja őket, még ha tudja is, hogy az illetőt zavarja ez a külsején. A többiek neg nem szólnak semmit. Szerintetek ez nem bunkóság? Hogy lehetne az ilyenfajta viccelődést leállítani, úgy hogy ne én tűnjek a sértődős libának?
2017. júl. 4. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez kifejezetten bunkóság. Én megmondanám neki, hogy nem szívesen veszem ezeket a becézéseket, nem érdekelne ha megsértődik.
2017. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez mindenki számára sértő, nem csak a lányokra. Nem véletlen hogy a rosszindulatú ostoba taplógombák előszeretettel alkalmazzák.
2017. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon nagy bántás lenne számomra is, mint szerintem egy lányra is. Bunkóság.
2017. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én dagi vagyok, ha valaki ilyen jellegű becenévvel illetne, nemes egyszerűséggel rálépnék a lábára a 125 kilómmal, aztán utána lehet, hogy többször nem hívna úgy.
2017. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 whehehhee :D ha én lennék 125 kiló és valaki beszólna, bemutatnám rajta Yókózuna seggtámadását :D
2017. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is sértő, és engem nagyon zavar, mert egy olyan hibámra mutat rá, ami miatt tinikorom óta gátlásos vagyok. Ezen kívül kedvelem a srácot, jól el lehet vele beszélgetni, de ahogy kiejti a "becenevem", legszívesebben otthagynám a francba. Sajnos elkerülni nem tudom, mert közös a baráti társaságunk, és sajnos úgy tűnik mindenki viccesnek tartja a hülyeségeit. Félek ha mondom neki fejezze be, akkor még jobban rákap, csak hogy bosszantson.
2017. júl. 4. 23:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, neked is meg kell keresned egy gyenge pontját, és azzal válaszolni erre.
2017. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Attól mert közös a baráti társaságotok, még nem kell haverkodnod ezzel a tapló szadista pszichopatával. Sz.rd le.

Ps: El nem hiszem, hogy neki tökéletes a külseje.

2017. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd jól tökön, és utánna becézd mindig töketlennek.
2017. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Legalább valaki belegondol. Nekem sincs nagy mellem. Sőt. És még a sjá öcsém is csúfol vele! És kész vagyok. Legszivesebben öngyilkos lennék abban a pillanatban!!! Csak ennyire szar
2017. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!