Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sértő egy lánynak a testi...

Sértő egy lánynak a testi hibájára utaló becenevet adni?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, csak viccből, haveri kapcsolatban. Egyik ismerősöm minden lánnyal ezt csinálja. Például egy duci lányt gombócnak hív, egy alacsony lányt meg törpének. Van egy lány, akinek nincs nagy melle, na ő a lapos, egy másik meg pont hogy a bögyös. Mindenkire ráragaszt egy becenevet, és onnantól úgy szólítja őket, még ha tudja is, hogy az illetőt zavarja ez a külsején. A többiek neg nem szólnak semmit. Szerintetek ez nem bunkóság? Hogy lehetne az ilyenfajta viccelődést leállítani, úgy hogy ne én tűnjek a sértődős libának?
2017. júl. 4. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a törpe meg a gombóc nem olyan sértők, ha nagyon jó a viszonyom valakivel, még aranyosnak is találnám, ha így hívna. Legalább is a gombóc még mindig aranyosabb becenév, mintha hurkának hívna pl. vagy cocának vagy ilyesmi.

De pl. a lapos meg a bögyös elég bunkóság...Ti is találjatok ki valami hülye becenevet neki, amiről tudjátok, hogy megsértitek vele és hívjátok mindig úgy, vagy simán csak szakítsátok meg vele a kapcsolatot.

2017. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A törpe még esetleg aranyos is lehet, ha olyan személy mondja, akkor bírok, de valakit ez is zavar és ez is sértő neki

A tobbirol már nem is beszélve...


Eléggé bunkó a srac

Hány éves?


A tobbiek csak röhögnek rajta, amikor bizonyos embereket szólít a 'becenevén'?


Neked mi a "beceneved"? (Privatban is írhatsz, ha szeretnél🙂 )

2017. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Öld meg a családját, majd becézd árvának.
2017. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor mondd meg neki! Ezeket nem azért mondja hogy gúnyolódjon. Ha azért mondaná akkor ezeknél durvább kifejezést használna. Én is becézgetek mindenkit a suliba, mondjuk nem a testi hibályuk alapján...., de lényeg a lényeg, ezeket sosem sértésből mondom, de van aki magára veszi, megbántódik ettől. Ha látom valakin ezt, akkor mindig oda megyek hozzá megbeszélni. Szerintem a srác a sulidban megértené ha szolnál neki hogy ez nem tetszik neked.
2017. júl. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ti meg hívjátok köcsögnek vagy parasztnak, hátha attól rájön, hogy nem olyan menő ez.
2017. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát, engem eléggé bántott, amikor általános suliban a "barátnőm" sonkának hívott, pedig nem is voltam túlsúlyos, csak kicsit ducibb az átlagnál.
2017. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Az.

Hívjátok törpe f-szúnak, majd elhallgat lol.

2017. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!