Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ariana Grande fanok! Erre...

Ariana Grande fanok! Erre tudtok nekem választ adni?

Figyelt kérdés
Az Arianás képeken nagyon sokszor látom hogy Ariana két iker sráccal van. Azt tudom hogy ők a táncosai de ilyen rokoni kapcsolat sincs köztük? Mert már akkor is tett velük ki képet amikor még annyira nem is volt híres mint most. Meg ugye nem nagyon szoktak az ilyen felkapottabb énekesek a táncosaikkal ennyire jóba lenni. Persze meglehet hogy tényleg csak a táncosai és megkedvelte őket. Szóval valaki akkor tud erről valamit? (Remélem nem fogalmaztam meg bunkón ezt..)

2017. júl. 5. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Ők döngetik a backstageben.
2017. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
ők az egyik legjobb barátai és ugye táncosai is egyben, nincs köztük rokoni kapcsolat.
2017. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nincs köztük rokoni kapcsolat, csak jóban vannak.
2017. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem rokonok, csak a táncosai, de ha megfigyeled, akkor már a Baby I-ban is ott táncolnak mellette, ami 2013-as szóval lassan már egy 5 éves szám...
2017. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!