Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Forduljak...

Velem van a baj? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem érdekel más ember élete, teljesen belefáradtam más életét hallgatni. Családon belül is untat és érdektelen vagyok,csak az érdekel velem mi van.
2017. júl. 5. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Egy bajod van, hogy kiégtél.

Egy kis antidepresszáns kell neked, hogy új lendületre kapj.

Szóval igen, fordulj orvoshoz.

2017. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyógyszert nem szívesen szednék..Akkor már az is jó jel, ha felismertem magamon.
2017. júl. 5. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy kell új lendületre kapnod, hogy újabb célokat tűzöl ki magadnak (rövid és hosszabb távút is), meg keresel úgy hobbykat, elfoglaltságokat ha meg neked van családod, akkor menj el nyaralni velük, kezdetnek szerintem megfelelő lépés.
2017. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Cél van: nyelvet tanulok.

Sportolni szeretek és rendszeresen űzöm.

Régóta nincs párkapcsoltom, biztosan a szexhiány is okozza. :) őszintén szólva, kezdetben inkább csak bújnék valakihez.

2017. júl. 5. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Ja, hogy még gyerek vagy, értem.


Ez esetben csak simán egy selejt vagy, nem kell az orvos.

2017. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok. Nem tudom miből szűrted le, hogy gyerek vagyok. Köszönöm szépen az empatikus hozzászólásod.

Lehet, hogy kettőnk közül neked kellene valamit szedni :)

2017. júl. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!