Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek forduljak orvoshoz?

Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy 16 éves vagyok és lány! És van amikor zenét hallgatok vagy bármit csinálok egyedül néha elképzelek valamit és bele élem magam persze tudom hogy soha nem fog megtörténni.... De mégis akaratomon kivűl elképzelem... Szerintetek ez normális?
2016. jún. 1. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez velem is így van :)

De nekem még sosem jutott eszembe h emiatt orvoshoz menjek:D

Sztem ez normális

2016. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez határozottan az ördög műve. sztem hívd ki a szellemirtókat inkább vagy menj el rontáslevételre.
2016. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo de mégis olyan furcsa ha belegondolok néha ... Mert mindig elkepzelek egy szitut amit mindig folytatok mintha egy masik vilag lenne a felyemben😂😂
2016. jún. 1. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem is szokott hasonló lenni. Ez teljesen normális :D

Nem tudom,te hogy vagy vele, de én olyankor teljesen átélem a zenét :D

2016. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy,relax :)
2016. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy a képzelőerőd, ennyi az egész. :)
2016. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én írok, és így tartom fejben a történeteket, és rongyosra hallgatom a számot, miközben újra és újra lejátszom rá a jelenetet, meg új ötleteim lesznek meg tökéletesítem. Nagyjából a napom háromnegyedét zenehallgatással töltöm. :D Majd akkor menj orvoshoz, ha hallucinálsz. :)
2016. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!